Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Sesja nadzwyczajna i takie tam….
herbaa

 

Echa szumnej konferencji prasowej już ucichły…dowiedzieliśmy się na niej o sukcesie wójta i jego zastępcy. Deszcz euro miał zalać naszą gminę…A prócz jawnie łamiącej polskie prawo informacji czyli zatrudnieniu bez konkursu Górnisiewicza na intratne stanowisko żadnego cudu gospodarczego nie ma. Wprost przeciwnie cała kasa pójdzie na idiotyczne ,wprowadzane wbrew mieszkańcom pomysły decydentów.

 

ZADŁUŻENIE NA PRZYSZŁY ROK TO 22 MILIONY ZŁOTYCH….dobry gospodarz jak sam o sobie mówił ???

 

Zapłacimy za fanaberie wójta i radnych MY wszyscy….Tak krytykował poprzedniego wójta za pomnik w postaci Gminnego Centrum Sportów. Teraz następny pomnik postawi w naszej gminie. Dla mieszkańców Dźwirzyna to dobra decyzja. Taka kasa wrzucona w naszą miejscowość to absolutny rekord. To nic , że ul. Wyzwolenia to syf totalny…to nic , że na toalety nie ma…będziemy mieli Centrum sportów wodnych z dyrektorem Górnisiewiczem na czele i najnowszy wynalazek techniki-SAUNĘ.

 

Czytaliście na tubie ? Trzeba było 120.000 wydać żeby się dowiedzieć , że nasi litewscy czy też łotewscy partnerzy mają korzystają z sauny. Odkrycie XXI wieku.

Pan Tadek Ogiński już kilka lat temu postawił sobie saunę w Dźwirzynie. I pewnie doradziłby im za darmo jak takową zrobić. Nie musieliby przeżerać funduszy unijnych żeby się dowiedzieć , że takie cudo techniki istnieje….od tysiąca lat zresztą. No chyba , że chcą z niej korzystać ze swoimi partnerami unijnymi…? bo to taka moda na LGBT panuje chyba.

 

Zresztą to piszą ludzie ,którzy przez 2,5 roku wody nie potrafili doprowadzić do przystani windsurfingowej.

A propos wody…i ścieków przy okazji. Ciekawe ile będziemy za rok więcej płacić?Dzisiaj na sesji się okaże. Zachęcam do obejrzenia. Mam nadzieję , że będzie transmitowana. Bo jak nie to trzeba sprzęt szykować….