Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Czas wywiadów się skończył…czas na merytoryczną robotę.
ZZDW cieka rowerowa 0001

Upssss….bardzo ważne pismo w związku z rozbudową drogi 102 dla mieszkańców naszej gminy.Myślałem , że standardowo podpisze się Ania,Tomek i ktoś z radnych -Krzysiek,Aneta…..A tu niespodzianka.Pan Antoni i Pani Magda.Czyżby przestali się bać składać swój podpis obok podpisu Tomka ???

To dobrze wróży naszej gminie na najbliższe półtora roku.Może parę spraw uda im się wspólnie załatwić dla małych miejscowości o których zapomniał niestety wójt.Nie mają nic do stracenia.A mogą wpisać sie pozytywnie w rozwój naszej gminy.Chociaż w tej końcówce kadencji. Bo do tej pory niewiele zrobili.Zresztą każda ich mądra decyzja była torpedowana a rozsądne decyzje …nie było ich oczywiście dużo…ale były takie…nie przebijały się na forum publiczne.Były wręcz utajniane przez tzw. władze.Zobaczymy co będzie dalej?