Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Miściur !!!! Gęby sobie moim nazwiskiem nie wycieraj…Piłeś ? Nie pisz.
misciur

 

Miściur !!!Ty sobie gęby moim nazwiskiem nie wycieraj. Ciołek to ja jestem dla przyjaciół ,znajomych,koleżanek i kolegów ,a dla ciebie to ja jestem PAN CIOŁEK fi….e. (Ci co mnie znają wiedzą dokładnie o jaki wyraz chodzi.)

 

Znajomy mi doradził , żebym nie ruszał „gó…na bo będzie śmierdziało”.Ja przedstawiłem mu swoją wersję tego staropolskiego przysłowia. Czyli „spuścić gó..no od razu do ścieków”.I tego będę się trzymał.

 

Taki oto wpis widnieje na facebooku. Zaznaczam , że był jeszcze jeden komentarz. Sugerujący , że nie posiadam mózgu.Postanowiłem w miłym tonie odpowiedzieć na zaczepkę.

 

Odniosę się może do tego pierwszego…napisał go człowiek , który jest osobą publiczną czyli radnym…Człowiek ,który zdania złożonego nie potrafi na sesji wypowiedzieć. Na ostatniej trwającej 4,5 godziny na przykład rzekł coś w tym stylu: „Oddaję głos kierownikowi zespołu kontrolnego Tomaszowi Szafrańskiemu”.Tyle ma do powiedzenia nasz dzielny samorządowiec.

 

Uaktywnia się wieczorami i nocami. Tajemnicą poliszynela było do pewnej sesji rady gminy dlaczego Miściur dostaje Weny twórczej o tak późnej porze…dopóki z rozbrajającą szczerością nie przyznał , że popija i pisze (mam to nagrane zresztą).Może i w tym przypadku tak było??? Nie wiem.

 

Wiem natomiast jedno. Ten człowiek kłamał gdy mówił o tym , że napisze uchwałę obniżającą diety radnym do złotówki. Ten człowiek kłamał jak przy świadkach mówił , że zrzeknie się mandatu radnego od marca 2017 roku. Taka to jego wiarygodność.

 

Co do wpisu o braku mózgu mógłbym się zgodzić tylko w jednym przypadku:

 

Głupi jestem bo zapieprzam latami na emeryturę wojskową Miściura i jego nieopodatkowana dietkę , która to przytula co miesiąc z moich podatków. Niestety to nie brak mózgu Miściur tylko tak skonstruowany system i prawo w tym kraju. Niektórzy muszą myśleć i ciężko pracować aby utrzymać rodzinę i dodatkowo ludzi , którzy wiecznie z kasy podatników żyją.

 

Mam na zakończenie dobrą radę…bo zawsze miły i grzeczny jestem. Piłeś ? Nie pisz… bo przysłowie „Kto mieczem wojuje ,od miecza ginie” zawsze ma aktualną wymowę.

 

Dla Ciebie- Pan Grzegorz Ciołek.