Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Pojedynek…Kto przetnie wstęgę w Korzystnie? Wójt czy starosta?Kto wykonuje tą inwestycję tak naprawdę?
korzystno

 

W tej walce liczy się tylko to …kto więcej wstążek przetnie i kto pierwszy się tym pochwali w lokalnych mediach…hi,hi

 

Nie liczy się , że to My składamy się na ich wynagrodzenia,Nie liczy się , że to My ich utrzymujemy. Nie liczy się , że łaski nie robią i wykonywanie inwestycji jest ich zadaniem własnym wpisanym w ustawie samorządowej i to jest ich zasranym obowiązkiem, za który otrzymują pensję. Liczy się tylko efekt medialny. Kto pierwszy podepnie się pod daną… realizowaną inwestycję

 

Wyścig o głosy trwa w najlepsze….

 

W ostatnim wywiadzie starosta wspomniał , że realizuje ścieżkę rowerową do Korzystna. To droga powiatowa. Aleeeeee……. na stronie gminy jest też ta sama ścieżka do Korzystna pokazana jako inwestycja gminna.

 

Hmmmm….komu wierzyć? Staroście czy wójtowi ? Bo już się pogubiłem…Kto przetnie wstęgę ?Mamy przecież rok wyborczy?Każdy głos się liczy.

 

A może do przecięcia wstęgi chociaż jeden raz wziąć zwykłego obywatela…mieszkańca Korzystna , który płaci podatki na drogi,chodniki i pensje naszych dzielnych samorządowców???

 

A ci , których zasranym obowiązkiem jest wykonywanie takich inwestycji bo biorą za to kasę niech w końcu wezmą się do pracy , a nie lansują za publiczne pieniążki.

 

A kto według Państwa realizuje inwestycję w Korzystnie? Wójt czy starosta? Bo obaj twierdzą , że to Oni…