Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Zobaczcie na tą ściemę.Ciekawe ile będzie to kosztowało podatników z naszej gminy?Jestem pod wrażeniem…..
herbaa

 

Bo jak na mój gust to nasze dzieciaki nauczą się robić zdjęcia aparatem fotograficznym….korzystać z gogle map….i napisać trochę na edytorze tekstowym.Tyle skorzystają z tak szumnie zapowiaanej współpracy….w roku wyborczym.Schowajcie się Panowie i nie ośmieszajcie.Nasze dzieciaki umieją juz to robić.

 

Tylko skończeni idioci dają sie jeszcze nabierać na wykreowany obraz przez żałosny dział PR w tej gminie.Chcecie przykładu ? To macie….

 

To opracowana za nasze pieniądze( dwadzieścia parę tysięcy)  NAJNOWSZA WIEDZA I TECHNOLOGIA  z zakresu dróg wiejskich przez……przez studentów od Królikowskiego.Tak to wygląda:

1SCREEN Z GOGLE MAP LUB INNEGO PORTALU

op1

 

2.EDYTOR TEKSTU I PARE PROSTYCH WYLICZEN-nie wiadomo czy to nie urzędnicy gminni im musieli to zapodać? A najlepsze są zalecenia.

op2

op3

 

Tak to wygląda…NAJNOWSZA WIEDZA I TECHNOLOGIA….Może inaczej trzeba tą umowę skontruować….Niech Ci studenci przyjadą nauczyć się od dzieciaków z podstawówki jak powinna wygladać prezentacja i opracowanie.Dzieci w naszych szkołach mają trudniejsze zadania domowe zadawane niż to słynne opracowanie studenckie…tzw.EWIDENCJA DRÓG GMINNYCH czy jakoś tam. I w  dodatku z naszej kieszeni poszło na tą żenadę ponad 20 tysi…Każdy rolnik w naszej gminie zrobiłby to za darmo…żeby te pieniądze przeznaczyć na zakup płyt.A nie na delegacje studentów od Królikowskiego..