Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Miejmy nadzieję , że wójt wystartuje w następnych wyborach na burmistrza Truskawca , a nie na włodarza naszej gminy?
ukr

Od początku kadencji prowadzimy w naszej gminie dziwną politykę historyczną.Za publiczne pieniądze promujemy …nie nasz region, nie naszą gminę tylko Ukrainę.

Po tych bzdurach ,które kiedyś głosiła Pani Małgorzata Chir na sesji nadzwyczajnej , że w naszej gminie jest 4 tysiące Ukraińców (dysponuję nagraniem oczywiście) juz mnie nic nie zdziwi!!!!!

Co mnie obchodzi forum polsko-ukraińskie ? Ja chcę rzetelnych informacji o zadłużeniu gminy, rzetelnych informacji o inwestycjach etc. Zaproponuje wójtowi , żeby na burmistrza Truskawca kandydował przy  okazji najbliższych wyborów , nie na wójta gminy która mieści sie w Polsce.I niech weźmie przy okazji cały dział PR ze sobą jak juz tam wygra.Bo to jakiś obłęd jest…festiwal ukraiński, pieprzenie o współpracy…. targi w Truskawcu.Ci ludzie żyją  w innej rzeczywistości? ale za publiczne pieniądze….i o tym zapominają niestety.