Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Ciekawe dlaczego wójt i paluszkożercy uważają Nas za idiotów?Jaja sobie z Nas robicie?Takie numery to w swoim gronie…bo i tak ich nie zrozumiecie.
paluszkoercy1

 

Pomijam fakt , że kara to tylko 150 zł…ale pkt. 3 to istna parodia.Czyli…. zmienmy zasady ale niech zostanie tak jak było-nie damy sie skrzywdzić….i nikt nie oderwie nas od koryta.

Bo co z tego , że maja być niby karani?

Nic- bo wystarczy , że usprawiedliwią się u prowadzącego obrady i kaska publiczna wplynie na ich konta.To po co ta uchwała? A wszyscy wiemy , że „kruk krukowi oka nie wykole”….czyli prowadzący usprawiedliwi swoich kolesi i nikt nigdy nie zostanie ukarany.

A jak nie macie czasu uczestniczyć w sesjach i komisjach to spieprzać i zrezygnować z mandatów i kasy publicznej.

Nie dość , że trzeba ich utrzymywać to w dodatku nie ponoszą konsekwencji za nic.Podnoszą tylko paluchy za najbardziej idiotycznymi decyzjami i patrza na zegarki co 5 minut (są nagrania)

Zadłużyliście Nas mieszkańców na 35 000 000 …tak….na 35 milionów złotych.Macie chociaż tego świadomość??? Wątpię.  A teraz jeszcze macie czelność uważać zwykłych ludzi za debili ? Przerwijcie tą farsę….i kwota powinna wynieść przynajmniej 500 złotych a pkt 3 do likwidacji.Nie macie czasu na pracę radnego to wypad …przecież nikt Wam nie każe.I tak przez 3 lata (a niektórzy przez 7) nie ponieśliście żadnych konsekwencji…to chociaż zróbcie z tym porządek do czasu następnych wyborów. I tak wyciągneliście z naszych kieszeni mnóstwo pieniędzy publicznych….