Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


To jest kwintesencja 3 lat rządów tych ludzi.Po 22 latach pracy …gówniany obrazek za 5 dych.W dodatku z błędem w nazwisku.To czeka Was wszystkich… jak ci ludzie dalej będą przy korycie.
bekasz

Tak są traktowani ludzie w tej gminie.22 lata pracy na rzecz Nas wszystkich….Wystarczyło przecież sprawdzić na tubie gminnej jak nie wiedzieli jak napisać nazwisko Pana Stanisława.I jeszcze ten cyrk na sesji….Takie gówno jak ten obrazek w chińskim namiocie kosztuje 5 złotych (z ramką)….Jak to sie ma do wydatków w tej gminie wszyscy wiedzą.Jedna imprezka w błekitnym namiocie dla liżących dupska to koszt 300 razy  wiekszy…Masakra. A ten błąd w nazwisku to tylko potwierdzenie tego co piszę od 2,5 roku.Sobie nie żałują.Szczyrki,delegacje…przeloty samolotami, noclegi na Nasz koszt po 3 stówki za twarz ,wydawanie kasy na lans Wawelu i Dubaju ,których nie ma i najprawdopodobniej nie będzie…wydzierżawianie jedynych przynoszących zysk nieruchomości.. etc. A po 22 latach żenujące przedstawienie.Powinienem napisać…WSTYDŹCIE SIĘ!!! Ale Ci ludzie wstydu nie mają…kroją Nas równo, dają sobie nagrody ,a nazwiska porządnie i prawidłowo wieloletniego pracownika napisać nie potrafią.

 

                                                                     PAN STANISŁAW BEKASZ- IDIOCI !!!!!!!!!!!!!!! Nie Bekarz….

 

 

 

 

 

    Tak trudno było wam sprawdzić ?   Mam nazieje , że was tak samo potraktują jak wy potraktowaliście Pana Stanisława po 22 latach pracy…Ignoranci.Ale…. jaki Pan taki kram. Szkoda słów.