Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Dokąd zmierzamy jako społeczeństwo ???
netto2

 

Znowu zacząłem przynudzać ??? Już zmierzam do sedna sprawy , która mnie tak przeraziła.

 

Chodzi o odrzucenie kasacji w Sądzie Najwyższym dotyczącym drukarza ,który odmówił pedalskiej organizacji wydrukowania treści ,którą uznał za obrazę jego światopoglądu. To precedensowa sprawa,która może dotyczyć Nas wszystkich. My też możemy być w każdej chwili ukarani odmawiając wynajęcia pokoju tym typom. I możemy …kolokwialnie rzecz ujmując …im naskoczyć. Nieuchronnie za sprawą sądów zmierzamy do Europy.

 

Kasta jasno stwierdziła , że gówno mamy do powiedzenia….I nie interesuje ich co My prowadzący działalności gospodarcze o tym sądzimy. To nic , że utrzymując nasze rodziny,zapieprzając od rana do nocy… utrzymujemy także z naszych podatków kastę. Na nic paragrafy i konstytucja. Oni rządzą.

Nie zwróciłbym może na to uwagi gdybym dziś nie pojechał do Netto przy Jedności.

 

Wisi tam wielki bilbord przedstawiający roześmiane twarze dwóch facetów i dwójki dzieci.

 

netto1

 

I mój pokręcony mózg od razu skojarzył pewne fakty. To nie przypadek z tą reklamą…chociaż wirtualne media maja swoją teorię.(patrz poniżej).

netto

źródło wirtualnemedia

Według mnie reklama ta ma na celu oswajanie się klientów z nowym modelem rodziny 2+2. Oswajanie dzieci z przekazem , że rodzinę może tworzyć także dwóch tatusiów z pociechami. Bo niby dlaczego nie ma tam w pobliżu matek?A przecież to taki przepiękny obrazek na pierwszy rzut oka…ale według mnie to przekaz podprogowy. To nie przypadek , że akurat w tym samym czasie trwa ta kampania.

 

Tylko w tym zwariowanym, europejskim świecie wszystko staje na głowie. Tacy jesteśmy nowocześni i europejscy , że nie zauważyliśmy jak pewne lobby zmierza do celu…Czyli do legalnej adopcji dzieci przez zboków. Może i ja wymyślam….? Ale nawet kandydat PO na prezydenta stolicy całkiem niedawno mówił o udzielaniu legalnych ślubów dwóm facetom. Wszystkie media o tym mówiły…Przypadek?

 

Ja w przypadki nie wierzę. Obym nie miał racji. Ale coś za dużo tego ostatnio. I to całymi seriami. Powiesz coś na żydów …jesteś antysemitą. Powiesz na czarnych…jesteś rasistą. Zwrócisz pedalstwu uwagę …jesteś homofobem. Chodzisz do Kościoła…jesteś uważany za idiotę. Krytykujesz władzę …jesteś oszołomem.

 

Wychodzi na to , że masz prawo li-tylko zapie…ać jak niewolnik. Przytakiwać i lizać dupy wszystkim dookoła….Oswajać się z nowym modelem rodziny i trzymać mordę krótko.Cóż …tak to niestety wygląda z mojej perspektywy.Z perspektywy oszołoma wiejskiego. CDN