Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Pomimo suszy humory samorządowcom dopisują….dietka systemaycznie wpływa na konto.A nawet konkurs humorystyczny organizują z okazji organizacji dożynek w mniejszym zakresie.
herbaa

 

Pismo ,które napisał jakiś idiota dla idiotów….tylko tak można to zinterpretować.Bo co to znaczy ” zostają zorganizowane w mniejszym zakresie”? Chlać wódy w błękitnym namiocie nie będą za publiczne pieniądze? Czy chlać będą bo zawsze to robią …tylko w mniejszym zakresie?

 

Jeśli jakiś rolnik choćby pomyślał o tym , że to dla niego wójt tak się postarał…i potrafi uszanować cięzką pracę rolnika to chyba musi mieć problemy z logicznym myśleniem?

Bo np. w Gościnie ze względu na suszę dożynek wogóle nie będzie.No i wójt powinien całkowicie odwołać także u Nas.Sam w wywiadach chwali burmistrza Sieradzkiego z Gościna…a nawet twierdzi , że tamten jest bardzo dobrym managerem.

Tu akurat się z naszym wójtem zgadzam w 100%.Oni we dwóch są dobrymi managerami.Wyciągaja niezłą kaskę z publicznych pieniędzy.I tylko w tym jednym wypadku mają coś wspólnego ze słowem MANAGER.Ale zawsze to coś.

 

Wrócę do tematu….dożynki i tak by się odbyły.Nawet gdyby rolnicy kilograma zboża nie zebrali z hektara.Bo wójt i tak ma ich gdzieś.Świadczą o tym drog gminnei,podatki i uchwalona cena żyta.

Wybory idą.Lansik za publiczną kaskę musi być.Nieważne czy to się będzie nazywało dożynki w mniejszym zakresie czy też otwarcie świetlicy w Sarbii.Ważne , że za kasę publiczną można sie polansować.Poobiecywać niestworzonych rzeczy i po plecach liżących dupsko poklepać.To takie proste.Rolników to oni mają w dupie.Pewnie jeszcze w konkursie humorystycznym będą się z nich napierd…ć jak znam życie.A świadczy o tym festyn i konkurs humorystyczny.To ma być ten mniejszy zakres?

Jedyne oszczędności jakie nasz manager poczyni w związku ze swoją funkcją będzie zaoszczędzenie kasy na nagrody za wieńce…a i tak ostatnio wałki były bo kupowali sprzęt na nagrody i oszukiwali na cenie tego produktu…tak jak to zrobili z nagrodą ,która miała do Drzonowa trafić.Dział PR jest z tego akurat znany.

 

Także nasz manager znowu zrobił dobry ruch…impreza się odbędzie.Rolnicy będą szczęśliwi , że ich wójt uszanował.Lansowanie za publiczną kaskę trwa nadal.A i oszczędności na nagrodach za wieńce i kosze zostaną na alkohol do błękitnego namiotuKto miał zarobić na nagłośnieniu i prowadzeniu i tak zarobi.Chirowa polansuje się z VIP-ami….urzędnicy z działu PR całą czarną robotę i tak odwalą….I wszyscy szczęśliwi.Tylko plony za cholerę nie chciały być większe.hi,hi