Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


To jest Pani Dominika….pokazała jak należy traktować sb-eckie bydło.
szacun

 

To jest Pani Dominika….okazało się , że ma dużo większe „jaja” od wszystkich pisiorów ,którzy teraz rządzą.Nie wytrzymała dziewczyna i wcale jej się nie dziwię.Zaimponowała mi bardzo

.Bydło robi chlew wszędzie gdzie się pojawi….PIS w tym czasie wpisuje na listy wyborcze sympatyków platformy i trzęsie dupskiem co powie zagranica..Zamiast się wziąć za sb-ckie bydło zrobić porządek z sądami , a przy okazji z bydłem sb-eckim to…. to na listy wyborcze wciąga kreatury ,które całe życie pluły na ludzi o prawicowych poglądach.Panią Dominikę wyrzucili z pracy za to , że uciszyła zakłócającą porządek kodziarę ??? Nie …nie za to.

 

Oni ją wywalili za to , że pokazała jacy są słabi i , że to „ONA ZACHOWAŁA SIĘ JAK TRZEBA”.  Dla mnie to bohaterka…Wiele razy bluzgałem jak patrzyłem na zakłócające uroczystości państwowe bydło i bezsilność rządzących…Pani Dominika pokazała jak należy traktować takich osobników.I w dupie mam co sobie o mnie ludzie pomyślą.I proszę ….zanim ocenicie….wyobraźcie sobie , że takie bydło przychodzi do Waszej pracy lub na imprezę rodzinną i drze ryja….K-O-N-S-T-Y-TUCJA ITD. Co Wy zrobilibyście na miejscu Pani Dominiki? Bo ja na pewno to samo co ONA.

PS.

Karma wraca jak to mówią …lub nosił wilk razy kilka ,ponieśli i wilka.