Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Jak łatwo zrobić z siebie idiotę? Sposób jest prosty..zaatakować mieszkańca i Tomka ,że przyszedł na sesję i chciał wyjaśnień jeden człowiek startujący z opozycyjnego do wójta klubu radnych.
szopik

 

Jak to się teraz nazywa? SAMOZAORANIE ….Facet raptem na sesji zauważył ,że przyszedł jeden kandydat z klubu opozycyjnego.Wściekle zaatakował….puściły mu nerwy…i tak się zacietrzewił ,że nie zauważył 15 lub 16 kandydatów- słownie:piętnastu lub szesnastu  kandydatów startujących od Popiołka w wyborach.Obecność tych ludzi mu absolutnie nie przeszkadzała.Przeszkadzała mu obecność tylko jednej osoby  czyli Darka

Obłuda i głupota tych ludzi już dawno przekroczyła wszelkie granice.

 

Niektórzy z nich gó…o  by z pod siebie zżarli żeby tylko dietka na konto spłynęła.Nie mówiąc już o tym ,że robią z siebie idiotów…..Bareja miałby materiał na parę komedii „Miś” .

Sami zobaczcie….ja ich widzę…..ALE ON WIDZI TYLKO JEDNEGO KANDYDATA KTÓRY PRZYSZEDŁ NA SESJĘ….Żałuję , że nie mogłem uczestniczyć w tej sesji.

szopik2

 

 

Już mi sie nie chciało ich wszystkich facjat umieszczać.Poglądowo wstawiłem….tam jest jeszcze Chirowa,Kusiakiewicz ….etc Ale jemu przeszkadzał tylko jeden kandydat na radnego…..A reszty nie zauważył bidulek.