Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Program na rozwój dla Głowaczewa i Karcina…czyli jak zwykle od 8 lat nic.Zero.
kar

Skąd wiem? Widziałem program wójta dla tych miejscowości. Przejęcie drogi gminnej i jej poszerzenie? To jakaś farsa.

 

Po pierwsze wójt jak oddawali tą drogę do użytku był radnym powiatowym…co więcej przewodniczącym komisji infrastruktury .A Filipowicz był radnym w gminie i przecinał wstęgi. Czyli już raz tą drogę budowali…i zrobili jednokierunkowy bubel. Teraz drugi raz będą publiczne pieniądze marnować?

Jeśli chodzi o słynny już most w Karcinie,którym chwalą się niektórzy to jak zwykle mogę napisać:

 

„Sukces ma wielu ojców” .A sprawa jest banalnie prosta. Dzięki Kowalskiemu i Tamborskiemu w ogóle ten remont był możliwy. Bo to oni wyrwali kasę z ministerstwa , a nie jakieś pionki.

 

most

zródło.miastokolobrzeg.pl

 

 

Co do drogi to mieli na to ostatnie 4 lata. Żeby tą drogę przejąć. Nie zrobili nic .Zero.

O Zbyszku pisałem wiele…więc sobie daruję. Bo 90% mieszkańców wie o co chodzi.

 

21 października zobaczymy czy ludzie w Głowaczewie i Karcinie mają choć trochę oleju w głowie i pogonią dwóch kandydatów ,którzy przez osiem lat dbali o te dwie miejscowości. O dostęp mieszkańców do jeziora. O normalną drogę do Dźwirzyna. O potrzeby ludzi i rozwój tych dwóch wiosek.

Ich czas powinien minąć bezpowrotnie. Tak jak i obecnego wójta. Nie wiem …być może uda im się jeszcze wcisnąć kit paru wyborcom. Dopóki ludzie nie dowiedzą się o 37 milionowym deficycie ….bo wtedy każdy rozsądny człowiek zapyta :

 

Skąd weźmiecie szmal na przejęcie,remont i przede wszystkim utrzymanie jednokierunkowej ??? I dlaczego przez ostatnie 4 lata nie zrobiliście nic ,żeby tą drogę przejąć ???