Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Dlaczego Wolski i Popiołek maja przytulać kasę za nic? Dlaczego to Nas ma przejmować miasto i przytulić 100 milionów przez 5 lat? Dlaczego nasi włodarze nie ruszą dup do gminy Siemyśl? Dlaczego to Nas mają przejmować ,a nie My mamy przejąć? Co na to radni
herbaa

Przypomnę Państwu ,że ustawa obwarzankowa gwarantuje około 100 milionów złotych przez 5 lat na łączenie całych…graniczacych ze soba gmin.A dlaczego to nie My i gmina Siemyśl miałyby nie skorzystać z tej kasy? Dlaczego Nas mają przejąć? A nie My mamy przejmować? To nie My się dusimy tylko miasto.To miasto musi….My nic nie musimy.My możemy.

Nasza kasa została wydana w roku wyborczym na idiotyczne pomysły decydentów.Niech Oni  w końcu zapracują na swoje wypłaty,a nie myślą ,że za 5 lat jak już swoje wyciągną to oddadzą Nas w ręce Kołobrzeskich radnych……Niech ruszą dupska.A co z naszymi radnymi? Co Oni na to?

Rozumiem jedno…że żaden z rządzących nie wpadłby na pomysł przejęcia gminy Siemysl,znani są ze swojego „logicznego myslenia” od paru lat. Mają podpowiedź tutaj.Bo sami  nigdy na taki pomysł by nie wpadli ….teraz powinna odbyć się dyskusja i konsultacje społeczne…zanim wydadzą 250 tysięcy na projekt nowej siedziby…bo może trzeba zastanowić się nad Zieleniewem? Im się wydaje ,że mają przed soba stado baranów…ale nic z tego.Ponad 1300 osób w tej gminie to ludzie inteligentni….głosowali inaczej niż reszta …..bo mieli świadomość z kim mamy do czynienia.

To jest budżet gminy Siemyśl…tyle to będzie Dubaj kosztował w Dźwirzynie jak wogóle powstanie oczywiście…

sie1

 

 

A tutaj zobaczcie sobie jak to wyglada…moim zdaniem bardzo ładnie.A pomysł jest genialny.I prosty zarazem.Niech Ci ludzie w końcu zapracują na swoje wypłaty.I zaczną działać z korzyścią dla naszych mieszkańców….

 

I tutaj zwracam się do radnych.Nie do Nowickiego,Królikowskiego i Toudiego…bo ja wiem kim Ci ludzie są. Zwracam się do reszty radnych popierających wójta.Zastanówcie się czy to jest zły pomysł? Zostawcie coś po sobie fajnego dla Waszych dzieci i wnuków….bo to co popieracie teraz to jedna wielka ściema.

 

sie