Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Niektórzy nie mają za grosz godnosci…próbują nieudolnie manipulować innymi.
gnida

 

Oni po prostu karmią się kłamstwem i nieudolnie próbuja narzucić czytelnikom swoja narrację.

 

Schemat działania tych gnojków jest bardzo prosty.Wpisuje jakiś komentarz sugerujący o nieprawidłowościach i czeka na reakcje innych użytkowników.W tym dzisiejszym przypadku chciał wkręcić „Gulgutera”, trochę mu przycukrował , ale od razu zasugerował , że „Gulguter” wie doskonale o moich rzekomych grzeszkach,żeby uwiarygodnić swoją wersję wśród innych czytelników.Podobne działanie stosował jak oskarżał mnie o czerpanie korzyści z „wynajmu” desek windsurfingowych i łódki.

 

Ja oczywiście udaję oburzonego…używam w stosunku do niego inwektyw w komentarzach….on zmienia ton (chce uchodzić za mertorycznego i zdystansowanego gościa )…w końcu zarzuca mi zaburzenia psychiczne i kieruje mnie do poradni.

 

Tylko ,że ten scenariusz jest już znany.Używają go wszystkie farmy troli w początkowej fazie generowania ruchu sieciowego.Tylko ,że oni używają do tego programów zmieniajacych IP komputerów , a ten kretyn zapewne czujac się omnibusem ….NIE.

 

Wnioski są proste…JAK NIE POTRAFISZ NIE PCHAJ SIĘ NA AFISZ… to pojedyncza osoba ,która chce stworzyć wrażenie ,że wielu mieszkańców mysli jak on.Słabe to niestety.o takich działań jeszcze jest potrzebna odpowiednia ilość szarych komórek.

 

Spójrzcie na IP komputera (zaznaczone na czerwono).Czyli z jednego komputera wysyłane są komentarze o różnych nickach mające sugerować ,że to zupełnie inne osoby wysyłają.Manipulacja pełną gębą.Żałosne.Tylko po co?

 

gnida1

gnida2