Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


To pytanie powinni od poczatku zadawać radni…Kto na dzień dzisiejszy odpowiada za tzw.” Błękitny Dubaj” czy jakoś tak? Bo jak na razie to trudno określić kto tym zarządza? Czy gmina czy Gostir?Czas to wyjaśnić.
blekitnydubaj

 

Jest tam naprawdę ładnie…Mi sie podoba (chodzi o wrażenia wizualne) i tu gratulacje dla wójta.Ale co dalej?

 

Bo jak na razie jest burdel…i nikt za ten burdel pociągnięty do odpowiedzialności nie zostanie znając realia naszej gminy.Później tylko będzie płacz ,że ktoś do prokuratora podał.Dlatego warto od samego początku wiedzieć dokładnie o co chodzi.Ta inwestycja to wydatek ponad 20 milionowy…to poszło z naszych podatków.I nie można mówić tutaj o przypadku….bo powinno to być przygotowane od dawna.Bo gmina de facto zamknięta… praca zdalna….to nikt im nie przeszkadzał w zrobieniu tego od poczatku do końca zgodnie z obowiązującym prawem.

 

Bo jak na razie to historia zatacza koło…Bochenko wodzirejem na błękitnym Dubaju….Chirowa gościem specjalnym na otwarciu…

 

Kasa publiczna wydana…a odpowiedzialnych brak.Dlatego ze zniecierpliwieniem czekam na odpowiedź.Takie pytania powinni zadać radni.Czy na otwarciu wszystko było zgodnie z obowiązującym prawem.Bo o nieszczęscie nie trudno.