Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Czy złodziej z PIS-u różni się czymś od złodzieja z Platformy??? Według mnie ….nie różni się niczym i należy go zamknąć.
ZODZIEJE

 

Nigdy nie ukrywałem swoich poglądów politycznych.Nie boję się oceny sąsiadów i znajomych.Po prostu tak po naszemu ….mam ich opinie gdzieś.Na chleb mi nie dają ,a już na pewno utopiliby mnie w łyżce wody gdyby nadarzyła im się okazja,A jak im się nie podoba to WON!!!Nie jestem od nikogo uzależniony.Staram się szanować tych ,którzy i mnie szanują.To prosta zasada życiowa.

 

Zresztą każdy z Nas tak ma….Świat zszedł na psy po prostu.Nie obrażając żadnej rasy tych miłych poniekąd zwierzaków.

Ci co mnie znają doskonale wiedzą ,że jestem totalnie prawicowy…wręcz radykał.Ale z zastrzeżeniem….za żadnego polityka złamanego grosza bym nie dał !!!Jedynym polskim politykiem ,którego szanuję jest Kaczor.Po prostu lubię i doceniam jego kunszt polityczny i inteligencję.Dobry jest w te klocki.

Zawsze twierdziłem też ,że ten „gorszy sort”,który rządził Nami przez 8 lat …Tusków,Gawłowskich,Nowaków i Balcerowiczów ….do parteru może sprowadzić tylko Jarek.A zamknąć ich może tylko Ziobro.Dlatego Zjednoczona Prawica miała mój głos.

 

Dziś sytuacja polityczna się zmienia za sprawą przedstawicieli PIS-u ,którzy chcą zagwarantować bezkarność swoim kolesiom…Wydaje im się ,że ich wyborcy to idioci.I bedą szli na rzeź jak stado baranów.

 

Mam przede wszystkim na myśli Szumowskiego.Facet jest umoczony po uszy…maseczki,respiratory,testy.Powinien już 3 miesiace z Margot i Nowakiem pod celą kiblować.A on Nam II etap pandemii szykuje.

 

Pomijam fakt ,że tylko w polskich kopalniach i polskich przedsiębiorstwach (Fakro,PUF,zakłady meblarskie i drobiarskie) testy robi.W żadnym zagranicznym zakładzie testów nie było.Facet czerwono -żółte powiaty produkuje na potęgę,żeby pandemię przedłużyć…i żeby kolesie mu zdążyli ustawę klepnać.A ustawa ma działać wstecz.Dotyczy działań w czasie covid 19.

 

Jej treść ma usprawiedliwiać machloje z maseczkami,respiratorami,instruktorem narciarstwa,bratem i żoną.Czyli w skrócie….”nakradliśmy miliony ,ale sorry pandemia była więc niewinni jesteśmy.”Mam nadzieję ,że ten wałek im nie przejdzie i gość odsiedzi swoje.A na marginesie to nasz poseł uczciwina z PIS-u …Hoc się pod projektem ustawy podpisał.Zobaczymy co zrobi Prezydent?

 

Mam nadzieję ,że zawetuje i złodzieje odpowiedzą za swoje czyny.Bo tak jak zaznaczyłem w tytule.ZŁODZIEJ Z PIS-U NICZYM SIĘ NIE RÓŻNI OD ZŁOZIEJA Z PLATFORMY.