Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Skok na kasę-pozytywne zakończenie.

Chciałbym podziękować p.Włodzimierzowi Popiołkowi,który sprawując urząd od 3 miesięcy zrobił dla dzieciaków z naszej gminy więcej niż jego poprzednik przez 20 lat.Tu znakomicie sprawdza się przysłowie.”Mądrej głowie dosć po słowie”…Dziękujemy.Nie wiem czy mogę wymienić Panią M. z urzedu gminy? (Jakas „nagonka”na urzędników od paru dni w internecie trwa).Pomogła Nam rozszyfrować dosć dziwne tabele wymyslone przez kogoś niezwykle „nawiedzonego” z ministerstwa w Warszawie.Dziekujemy Pani M.
Skoro tak się rozpędziłem to jadę dalej z tymi podziękowaniami.Pan Karol z Balticsurf…za to ,że jak dowiedział się ,że chodzi o dzieciaczki z całej gminy to dołożył 6 dodatkowych miejsc na kursie windsurfingowym.Ot tak! po prostu …od siebie.
Muszę przyznać ,że mile zaskoczyła Nas także pani Małgorzata z hurtowni sportowej Kaja z Białegostoku.Po pierwsze udzieliła 7-procentowego rabatu przy zakupie sprzętu sportowego dla zawodników i członków naszego klubu.Za transport (a jest tego sporo)policzyła tylko 5 złotych.To nie wszystko…Dała Nam tez dosyć duży rabat na zakup 26 kompletów sportowych marki Givova.A także dorzuciła 2 piłki Brazucca w cenie 1 zł kazda.Dziękujemy.Piszę o tym dlatego ,że w dzisiejszych czasach rzadko zdarza się” łańcuszek ludzi dobrej woli” dzięki ,którym być może kilkadziesiąt dzieciaczków i dorosłych będzie mogło zrealizować swoje marzenia.
Wszystkie dokumenty oczywiscie opublikuję.Jest tego sporo.Ale systematycznie postaram się codziennie dodac jakiś załącznik.To publiczne pieniądze czyli nasze(wspólne).Mam obowiązek poinformowania Państwa na co dokładnie zostały przeznaczone.