Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Obietnice wyborcze…
kolobrzeg

 

Od razu przypomniałem sobie wybory , które odbyły się rok temu w naszej gminie. Tutaj też nasłuchaliśmy się , że najważniejszy jest zwykły człowiek. Czyli My. Ci , którzy składają się na europejskiej wysokości wypłaty dla naszych decydentów. Że razem możemy zrobić wiele dobrego. Ze szczególnym naciskiem na słowo „razem”.

Do czego On zmierza ?-zapytałby ktoś. Już odpowiadam. Poniżej zamieszczam list do wyborców. Był on dostarczany do większej ilości domostw w naszej gminie. Jest w nim prośba o głos i bardzo dużo obietnic. Czy One są realizowane? Czy rzeczywiście politycy platformy zrobią wszystko , żeby dostać się na stołek? Później zapominają o swoich obietnicach wyborczych?

Przeczytajcie z uwagą drodzy Państwo ten list raz jeszcze i teraz rok po wyborach zobaczcie czy to co w nim było napisane nie mija się z prawdą?

Ja oczywiście napiszę felieton. Mam swoje zdanie na ten temat. Przeczytajcie go Państwo bo warto powiedzieć „sprawdzam”. Może lektura tej „emocjonalnej umowy” pomoże we właściwej ocenie?