Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Wojna domowa…
images

 

Wiało nudą do czasu jak na mównicę wszedł poseł nowoczesnej. To był ten gość , który zatrudnia aktorów porno za publiczną kaskę. Ten sam , który trzy dni z rzędu płakał do kamery , że cenzura w naszym kraju straszna, że zamach na sztukę zrobiono, że minister kultury ma podać się do dymisji bo jajkami i pomidorami wyborcy pis-u dom jego mamy obrzucili.

Wyobraźcie sobie Państwo, że jego pytanie brzmiało : „Wojnę domową chcecie wywołać ? „

Bylem akurat na lotnisku w Goleniowie I pech chciał , że samolot z Warszawy był opóźniony o 50 minut. Przestraszyłem się nie na żarty. Wyobraziłem sobie , że wojna domowa już się rozpoczęła. A zwolennicy platformy zaatakowali w pierwszej kolejności lotnisko na Okęciu. Tam jak słynne „CYBORGI” z Donbasu bronią pasa startowego przed wyborcami Kukiza.

Przewodzi im Palikot , który ze skrętem w ustach planuje akcje dywersyjne . Zamiast buławy trzyma w ręku silikonowy gadżet zakupiony w sex-shopie , który z dumą i wrodzonym wdziękiem do tej pory prezentował na ulicach naszej stolicy przy okazji różnego rodzaju happeningów.

Limuzyny rządowe blokują Marszałkowską niczym „Rudy 102″ pod Studziankami… na czele zdymisjonowani szefowie służb specjalnych, w rękach trzymający flagi Unii Europejskiej, żeby przypadkiem nie urazić uczuć religijnych mieszkańców Europy. Na barykadach działacze PSL-u wzywają do ponownej aneksji Madagaskaru obrzucając jabłkami lokale gastronomiczne należące do wyborców Pis-u.

Oddział posłów platformy pod szyldem… i w błękitnych hełmach ONZ w sile 150 osób zaatakował Pałac Kultury i Nauki w Warszawie żeby go odbić z rąk młodzieżówek prawicowych. Były minister Sienkiewicz biegnie z koktajlem Mołotowa , aby jeszcze raz podpalić budkę wartowniczą przed ambasadą Rosji.

Sikorski z Rostowskim na czele oddziału składającego się z rodzin ludowców , a pracujących w Agencji Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa wyposażonych w opakowania mrożonych ośmiorniczek z Biedronki planuje odbicie gmachu Telewizji publicznej na ul. Woronicza.

Ciarki po prostu przechodziły mi po plecach. Cały byłem rozdygotany. Na całe szczęście zapowiedzieli , że samolot wylądował , a opóźnienie miało związek z czekaniem na bagaż jednego z pasażerów …lecącego z Madrytu.

Uspokoiłem się nieco bo na koniec wyobraziłem sobie armię urzędników państwowych wyższego szczebla (bo to oni wg sondaży głosowali na PO) w tych ich garniturkach i z aktówkami w ręku , z przyklejonymi tyłkami do stołków to śmiech mnie ogarnął. A tamten cymbał o wojnie domowej wspomina. Żałosne.

Minęło 12 godzin i co? Następny matoł się wypowiedział. Tylko ten to stracił jakieś 5 milionów rocznie to ma prawo być rozczarowany. Bo już więcej z publicznych pieniędzy grosza nie zobaczy. To krzykacz platformiany …propagandzista LIS.

To jego ostatni wpis na portalu internetowym…

„Kaczyński chce swojej dyktatury. Ale jeśli chce być Janukowiczem musi wiedzieć- w Warszawie będzie Majdan.”

Na początku myślałem , że chodzi mu o piłkarza. Ten bramkarz nazywa się Majdan. I być może chciał mu gość reklamę zrobić. Z Pudelka dowiedziałem się ,że owszem ma być w Warszawie bo dostał rolę w superprodukcji pt. „Barwy szczęścia” Ale w tej chwili przebywa na urlopie z jakąś babką co Rodzynek się nazywa czy jakoś tak?

Nooooooooooooo….jeśli nie o tego Majdana mu chodzi to raczej powinien udać się jutro do specjalisty. Skoro sądzi , że ludzie , którzy zarabiają minimalną krajową wyjdą na ulicę , aby on mógł dalej wyrywać z publicznej telewizji miliony to facet ma poważny problem ze sobą. Gość totalnie od rzeczywistości oderwany. Nieźle odpłynął…albo się naćpał z żalu?