Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Co tak naprawdę dzieje się na zielonej wyspie….
kolobrzeg

Snują te swoje wyimaginowane teorie na temat sytuacji w naszym kraju. O niezadowoleniu zwykłych mieszkańców z rządów PIS-u. Zapominają tylko o jednym , że Kaczor rządzi dopiero od 30 dni tak naprawdę. To przeciwko czemu niby mają protestować?

Przez miesiąc Kaczyński dla zwykłych ludzi zrobił więcej niż tamci przez 8 lat. Żeby nie być gołosłownym przytoczę dowody na moje słowa:

1.Duda podpisuje uchwałę o Bankowym tytule egzekucyjnym (uchwalona na ostatnim posiedzeniu sejmu poprzedniej kadencji, czyli PO też się do tego przyczyniła)-ale podpis już PIS-owskiego Prezydenta. Chroni konsumentów przed pazernością banków i komorników w jakimś tam stopniu.

2.Duda przesyła projekt dwóch uchwał do sejmu-o obniżeniu wieku emerytalnego i zwiększenie kwoty wolnej od podatku z 3000 do 8000.

3.Podatek od banków 0,39 procenta-od razu zaznaczę ,że zwykły obywatel i tak nigdy kredytu nie dostanie , więc bzdury o tym , ze większość Polaków zapłaci większą marżę to bzdura. A mniejsze banki tego podatku płaciły nie będą. To zobaczymy czy klientów nie stracą te wielkie. PKO BP też na 100 % marży nie podniesie.

4.Podatek od instytucji ubezpieczeniowych 0,06 %. PZU np. ma 10 miliardów oszczędności i wypasione premie dla prezesów i kierowników.

5. 500+ na dziecko już w sejmie i konsultacjach społecznych.

6.Obcięcie wypłat dla zwalnianych ze spółek Skarbu Państwa odpraw dla prezesów.

7.Bezpłatne leki dla 75-letnich mieszkańców.

8.6-latki do szkół z wolnym wyborem rodziców.

9.Zgodnie z ostatnim raportem NIK ( czyli poprzednia władza o sobie) …to platforma i psl oraz ich rodziny zawłaszczyły naszą zieloną wyspę i prawie wszystkie stanowiska w agencjach rządowych.

10.Policja nie strzela z gumowych kul do demonstrantów z KOD tak jak za poprzednich rządów do górników broniących swoich miejsc pracy i będących za zwolnieniem ze stołka prezesa , który trwał na nim pomimo protestów.

To jest zrobione przez miesiąc…Nawet moi oponenci nie mogą tego zakwestionować. Bo to są fakty udokumentowane. Gdzie tu jest prawo nasze zagrożone?
Jeśli zdarzy się to o czym mówią media to pierwszy będę protestował. Jeśli władza PIS mnie okłamie będę protestował …oczywiście. Nawet na protesty pojadę. Ale jak na razie ja żadnych moich osobistych praw łamania nie widzę. (To jest oczywiście moje zdanie. Państwo możecie mieć inne.) Ale czy na pewno wiecie z tvn-u co tak naprawdę robią „marionetki Kaczora”? Ja wypisałem to w punktach i nic w tych punktach złego nie widzę , a tym bardziej żadnego destrukcyjnego działania przeciwko obywatelom. Wprost przeciwnie.

Ja widzę tylko , że tłustym misiom grunt pali się pod nogami i dlatego tak wrzeszczą.