Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Wstydźcie się radni…nasz wójt zgodnie ze swoim oswiadczeniem majątkowym żyje na granicy ubóstwa…
kasa

 

Wyobraźcie sobie , że biję się w piersi…pisałem nieraz , że należy do najlepiej zarabiających wójtów w Polsce. Jaki ja głupi byłem…Ten człowiek żyje i egzystuje poniżej jakiegokolwiek poziomu finansowego. Dochód za 2015 rok to tylko 3000 PLN.

 

„Pani Premier….jak żyć? „- chciałoby się zakrzyczeć…

 

Jak można człowieka tak potraktować ? Nie daliście mu żadnych pieniędzy za tak odpowiedzialną pracę?

Już teraz wiem dlaczego na Forum do Krynicy pojechał w delegację…żeby zapytać ile jego koledzy wyciągają na miesiąc ? Bo on to charytatywnie na stołku siedzi , a jeszcze ze mną musi się użerać.

 

Przepraszam Panie wójcie…nie wiedziałem , że radni zapomnieli dać Panu jakiekolwiek wynagrodzenie. Może trzeba do Caritasu też się zgłosić? Może byśmy jakąś zbiórkę przeprowadzili żeby chociaż na waciki Pan miał.

 

Chyba od przyszłego roku podpiszę umowę i będę zbierał opłatę miejscową ? Żeby miał Pan chociaż parę groszy ze stosunku pracy w Gminie Wiejskiej Kołobrzeg. Mam paru znajomych redaktorów to może „rozdmuchać” sprawę braku Pana poborów. Nie może być tak , że wójt dziesięciotysięcznej gminy utrzymuje się tylko za 3000 PLN złotych. To SKANDAL.

 

Przepraszam , że wytykałem Panu setki błędów jakie popełnił Pan przez te półtora roku urzędowania. Nie wiedziałem , że za darmochę Pan tyra ? Nawet 13 pensji Pan nie dostał…przynajmniej w oświadczeniu nie ma jej wpisanej. Wchodziłem na dziesiątki oświadczeń majątkowych wójtów w Polsce , żeby się dowiedzieć czy oni też charytatywnie robią? Wszyscy mieli wpisane wynagrodzenie ze stosunku pracy w oświadczeniach.

 

A nasz wójt jak niewolnik….żadnego dochodu ze stosunku pracy w urzędzie.

pop1pop2pop3pop4