Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Kochamy dzieci jak notowania spadają…nawet plac zabaw w Grzybowie wybudowaliśmy.
milosnikdzieci

 

Tym razem mam dwie dobre wiadomości…Jedna dla decydentów-strona dżwirzyno24 działa i będzie działała…do „końca świata i jeden dzień dłużej”. I druga dla czytelników-przedszkole w Grzybowie zyskało nowiuteńki plac zabaw…Jest piękny, funkcjonalny i bezpieczny.

Ale jak to w życiu bywa… powstanie tego miejsca ma swoją historię. Pisałem o tym w grudniu ubiegłego roku. Jako , że pamięć ludzka zawodna jest to przypomnę Państwu jak to z tym placem zabaw było…

 

                                                                                                     LISTOPAD  2015

 

Nikt z decydentów remontu placu zabaw w przedszkolu nie bierze pod uwagę. Radni dietetycy są zajęci rozszarpywaniem kasy budżetowej na swoje miejscowości. Wójt nawet o remoncie nie wspomina. A przecież wiemy jaki z niego miłośnik dzieci…. o czym świadczy historia łącznika w Dźwirzynie. Prośby rodziców, sołtysa, wychowawców pozostają bez echa nawet. Przeczytajcie tekst poniżej:

 

placgrzyboo

 

                                                                                                         SIERPIEŃ 2016

 

Lans pełną gębą. I niezorientowani mogliby sądzić , że plac zabaw to wójtowa zasługa.Ale Ci co przeczytali pismo Szafranskiego do wójta znają prawdę. A oto co gminny dział PR pisze o otwarciu….

 

placpopio

 

W międzyczasie radni uchwalili kasę na ten plac zabaw…Przy okazji pokojowego odejścia z wójtowej koalicji. To wtedy kiedy wójt przed sesją krzyczał i namawiał sołtysów na referendum odwołujące nieposłusznych radnych….

 

NA CALE SZCZĘŚCIE NOTOWANIA DOŁUJĄ..bo .dzieci mają nowy  plac zabaw. Mam nadzieję , że jeszcze bardziej spadną. Dopiero wtedy  dzieciaczki ze szkoły w Dźwirzynie doczekają się łącznika….

 

To taki poglądowy felieton ukazujący schemat działania władzy.Czyli….nie chciałem wydawać kasy na plac zabaw….ale jak już mnie  do tego zmusili to  przy okazji trochę poprawię notowania przedwyborcze.I skorzystam wizerunkowo. A jaka jest prawda ? Jak Ciolek nie napisze i nie upubliczni to ludzie i tak g….no będa wiedzieli.hi,hi        Tak to się  wszystko odbywa.Wnioski wyciągnijcie sami….