Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Z tego to nawet koń by się nie uśmial…
karcino

Zwróćcie uwagę drodzy Państwo na fragment artykułu z tuby gminnej. Okazuje się , że dzięki dotacji w wysokości 18.300 zlotych z jakiegoś tam urzędu kompleksowo zakończona zostanie inwestycja w Karcinie. Kurcze …dali tyle szmalu wojtowi.Jacy oni są super…bez nich kompleks by nie powstał.

 

Ludzi opanujcie się już. Nie wstyd wam….??? Na tą inwestycję złożyliśmy sie wszyscy w kwocie 767.000. I około 100.000 na parking. Czyli z projektem jakieś 900. ooo PLN. A wy pieprzycie o 18.300 stwarzając wrażenie , że gdyby nie jakiś urząd marszałkowski to inwestycji kompleksowo zakończyć by sie nie dało.Dlaczego nie napiszecie o zwykłych ludziach którzy płacą podatki i im nie podziękujecie za tą inwestycję ? A co ? Mieczkowska i ktoś tam jeszcze ze swojej kieszni wyciągneli te 18 kawałków? A może sami te pilkochwyty i bramki zamontują ?

karcino2

 

To już przekracza granice dobrego smaku.Łaskę robią ?…wojt bierze wyplatę za to żeby pozyskiwać fundusze.To jakby iść do szewca. Zapłacić za uslugę. A on w gazecie ogłoszenie dał , że nam buty naprawil.Napiszcie o tych co faktyczni skladali się na tą budowę.