Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Miało być śmiesznie, a było jak zwykle.Dla mieszkańców nic…dla rządzących koryto i marnotrawienie publicznych pieniądzy.
herbaa

 

Jestem na 100% przekonany , że ich jęzory …. którymi z takim umiłowaniem liżą dupska marnotrawiących na potęgę …co dzień publiczne pieniądze decydentów to jedyny organ , który u nich funkcjonuje normalnie. To nic , że sam wójt stwierdza iż…” pojechał do Krynicy żeby zobaczyć Prezydenta”….to nic że sam mówi o „dwóch niefortunnych wyjazdach”. To nic , że zwiększył o 100% wydatki na delegacje do 30.000 PLN bez pytania radnych o zgodę. W naszej gminie wygląda to tak.

 

Banda idiotów bije mu za to brawo.

 

To jakieś kuriozum-pomyślałem.

 

Ale od razu skojarzyłem , że przecież i radni i decydenci jadą na tym samym wózku…Wszyscy mogą z publicznych pieniędzy korzystać na potęgę. I jedni i drudzy mają przecież możliwość wypełnienia delegacji i zwrotu kosztów…. wprost przeciwnie do mieszkańców , którzy ich przecież utrzymują.

A koryta przecież nie opróżnią decydentom bo przecież nimi też w końcu ktoś się zainteresuje. Jakie to proste….Nieważne ,że chodzi o racjonalne wykorzystywanie środków publicznych. I że nikt nie kwestionuje samych wyjazdów służbowych tylko ich celowość.

 

Błysnął radny z Niekanina… Ten co to kiedyś próbował manipulować opinią publiczną na temat ogólnodostępnych placów zabaw, boisk i kortów w Dźwirzynie. Radny ten nie ma pojęcia o tym , że mieszkańcy nie mogą wnieść w tej chwili uchwały pod obrady, …ale okazuje się , że :

-na oponach się zna jak nikt w tej gminie… a jego skrytym marzeniem było żeby adwokatem zostać. Niestety nie ten poziom.

 

Jest jeszcze tzw.” Profesór” jak o nim w Budzistowie ludzie mówią. Ten sam , który nie miał czasu na pierwsze spotkanie przyjść w sprawie drogi S6.A teraz mówi , że Wawel to w Krakowie jest…Taki zorientowany… że to w jego miejscowości miał powstać i za tym glosował już raz…. jak ja w sprawach Koziej Wólki. A taki zainteresowany sprawami gminy , że zmył się w połowie sesji. Ważne , że mu dietkę na konto przyślą.

 

Tutaj lepsze jaja…Propozycja Tomka na temat „trybuny obywatelskiej” i „możliwości składania uchwał przez mieszkańców” entuzjazmu wśród dietetyków nie wzbudziła. Niby to przesunęli na następną sesję i udawali , że coś z tego zrozumieli…

 

A chodzi im o to żeby przesunąć to jak najdalej w czasie. Aby nie wprowadzić tego do czasu sesji budżetowej. Przewlec na następny rok. Bo będą mogli mówić , że „NIC SIĘ NIE DA ZROBIĆ BO BUDŻET UCHWALONY”. Zwykłych ludzi to oni mają w dupie…to wiedzą już chyba wszyscy mieszkańcy tej gminy.

 

Bo przecież następny miesiąc i następny nieopodatkowany tysiąc na konto wpłynie …a może i z delegacji dodatkowa stówka wpadnie ? ….a oni będą mogli udawać , że się tym tematem interesują…odwlekając to w czasie.

Trzęsą się… aby im się udało w spokoju miesiąc przetrwać i kaskę publiczną przytulić. hi,hi

 

Ale nic z tego…ten temat będziecie musieli jak najszybciej poruszyć. Tutaj idiotów nie ma. Nie dam Wam odwlec tego w czasie. Mylicie się myśląc , że ciemny lud kupił Wasze bajki o procedowaniu w sprawach tak dla Nas wyborców ważnych.

 

Jak chcecie dietki przytulać co miesiąc to raczej się pospieszcie z tą komisją w sprawie statutu….bo to ekstra temat jest na jesienne wieczory do dyskusji przez ludzi , którzy na Was głosowali.Że dla Was dietki i delegacje …a dla Waszych wyborców ochłapy z pańskiego stołu.

 

To na razie wstęp …będzie wiecej. O  pięciuset zebranych podpisach…o sensownym pomyśle obecnych radnych z Drzonowa itd.

CDN.