Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Mówisz-masz…Jak Tomek i soltysowa Blotnicy z dyrektorem X chodnik załatwiali…
IMG985

 

Otóż” ów” dyrektor X jak się okazuje wykazał, bez wątpienia lenistwo niektórych osób…którzy niezbyt przejmują się chodnikami i lampami w naszej gminie. Zajmują sie kampanią wyborczą zamiast zaspokajaniem potrzeb mieszkańców.No i oczywiście chcą nam zaszczepić „bakcyla” sztuki ludowej…hi,hi

Nie zrobili nic , żeby ten chodnik powstał-nakazali zająć się tym tematem Tomkowi.

I STAŁ SIĘ CUD…nikt nie narzekał na radnych,nie narzekal , że brak pieniędzy,że to latami będzie trwało etc. Po prostu Pani sołtys i Tomek zrobili wszystko , żeby bylo bezpieczniej w Blotnicy.

A co zrobił radny z tej miejscowości i wójt ? Sami sie domyślcie…. Jest jeszcze jedna fajna wiadomość.Że drogę Trzebiatów-Kołobrzeg remontowali będą…Przewidziane są chodniki i ścieżka rowerowa.Najważniejsze jest jednak to , że coś w tym temacie się ruszyło.I jednak można było coś zrobić , żeby chociaż troszkę ułatwić życie meszkańcom.

Wychodzi na to , że nasi decydenci są zbędni…Możecie powiedzieć , że to nic wielkiego…jakiś chodnik. A ja twierdzę , że to dobry prognostyk na przyszłość.Ludzie już wiedzą , że jak nie lizą tyłka władzy to gówno będą mieli….i sami wolą wziąć sie do roboty.

IMG986