Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Droga dla” koni” w Budzistowie…autorska propozycja wójta-zaplacimy za nią z naszych podatków 2 miliony PLN

Okazuje się , że w naszej gminie nie ma na co wydawać publicznych pieniędzy. Kwota jest porażająca… 2 miliony złotych.Zrozumiałbym gdyby „dobry gospodarz” chciał zrobić 300 metrów tej drogi….tam gdzie mieszkają ludzie.Ale 2 bańki ?  Tamta droga jest lepsza niż Wyzwolenia w Dźwirzynie. Na długim odcinku leżą już nowe plyty co widać na filmie…”.Bypass” ? Są dwa piękne” bypassy” odchodzące od tej drogi w kierunku Kołobrzeskiej…Ile gorszych dróg jest na terenie naszej gminy ? Brak świetlic…chodnikow, oświetlenia. Zresztą nie wiem dlaczego ja się dziwię ? Wizytowkę tej władzy przez 2 lata zdążyliśmy już zobaczyć. A do paluszkożerców przesłanie mam takie…ktoś kiedyś rozliczy Was z podnoszenia paluchów za takimi idiotycznymi inwestycjami….tak jak budowa nowej przystani żeglarskiej…. gdy 100 metrów dalej istnieje już przystań.Drogi dla koni ,dzikow i saren. I tolerowanie zlecania tzw. dzieł sztuki dla byłych kolegów partyjnych….Nie dbacie o nasze pieniądze publiczne…Zacznijcie do koscioła chodzić i modlcie się , żeby rozliczyli was kiedyć li-tylko wyborcy , a nie instytucje państwowe…hi,hi