Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Czy zaproszenie dzieci na boisko w Karcinie to dobry pomysł ?

 

Na całe szczęście ja nie „pomawiam” tylko opieram się na faktach i liczbach. I tak chciałbym zacząć od punktu pierwszego. Czyli… komunikacji.

 

1.Komunikacja miejska dotyczy li-tylko paru miejscowości. W innych miejscowościach także mieszkają starsi ludzie i jest dużo dzieci. Do wyborów wójt szedł z hasłem „Bo w gminie liczy się każdy mieszkaniec”.Sami wyciągnijcie wnioski.

 

2.Zobaczymy ile dzieci zostanie po likwidacji gimnazjum społecznego ? Czy gminę będzie stać na utrzymywanie obiektu jeśli dzieci z Grzybowa pójdą do szkół w Kołobrzegu ? Czy obecna władza robiła jakieś symulacje i badania na ten temat ?

Wszyscy wiemy ile jest dzieci z Dźwirzyna w tej szkole…Ale to jeszcze 2 lata. Mam nadzieję, że to już inna władzą zajmie się tym problemem.

 

3. Plan zagospodarowania pominę.

 

4.Opozycja w komisji rewizyjnej….dowiadujemy się , że zajmowała się tzw. pomówieniami.

Cholera…to , że włodarze zwiększyli sobie rozporządzeniem wydatki na delegacje o 100 % do kwoty ponad 30 000 PLN w stosunku do poprzedniego wójta lub jeździli , żeby Prezydenta zobaczyć za publiczne pieniądze(jest nagranie) albo informowanie ile wydawnictwo „także” pobiera rocznie z kasy gminy i co za to wykonuje wg. Pana Włodka to wszystko pomówienia…hi,hi

A o chodzeniu w błocie to ostatnio radna Folta mówiła…”Trzeba zrobić tą drogę bo ja w gumiakach po błocie chodzę” (czy jakoś tak)

 

5.Co do inwestycji to chyba to wystarczy ?

http://www.dzwirzyno24.info/index.php/343-kto-tak-naprawde-blokuje-inwestycje-w-naszej-gminie

 

6.Teraz najlepsze (około 13 minuty)…To COŚ w Karcinie. Bo nie bardzo rozumiem kto będzie zarządzał tym obiektem i co to za obiekt ? Kiedyś wójt twierdził , że ma to być dla mieszkańców…świetlica na ponad 100 osób. Teraz sam już się pogubiłem.

Na otwarcie to mieszkańcy Karcina ponoć wójta zaprosili ??? Szkoda , że nie powiedział jak było naprawdę….że sam jeżdził od domu do domu i zaproszenia wręczał mieszkańcom (a może to pomówienia komisji rewizyjnej ?)

 

Upssss….wójt zaprosił też dzieci….miło z jego strony. Tylko On nie wie co się tam dzieje ? Wersji wspólnej ze swoim kolegą nie uzgodnił. Bo dzieci i mieszkańcy Karcina nnie bardzo pasują do wspólnej zabawy jak już raz udowodnił Nam sławny LOKALNY LIDER p. Stanisław , który to na imprezach gminnych w błękitnym namiocie dotrzymuje często towarzystwa dobremu gospodarzowi. Noooo…teraz jak slyszeliście też mają to otwarcie opić. Hi,hi

No jest jeszcze do omówienia kwestia MIEJSCOWYCH CHŁOPAKÓW , którzy to ponoć grają w tym klubie….Hmmmm To ilu jet tych miejscowych? ……To prawie tyle samo co trójka klasowa ? No,No….jestem pod wrażeniem słów wójta.

 

Aha …teraz zobaczcie Państwo co Lokalny Lider sądzi o mieszkańcach Karcina, piłkarzach i dzieciach przy okazji innej imprezy odbywającej się na boisku sportowym. Pozwoliłem sobie to umieścić bo Pan Stanisław to osoba znana…taki celebryta…Prezes i osoba ciesząca się szacunkiem większości mieszkańców no i moim oczywiście….osoba publiczna.