Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


„Ostatni dźwirzyński rybak…..”
wosik1

 

Nie powiem , że mnie to dziwi…Ta tragedia , która spotkała naszą gminę i mieszkańców wraz z ostatnimi wyborami jest po części moją winą…przyznaję się i proszę o wybaczenie. Ale nie o tym chciałem…tylko o manipulacji napisać.

 

Zwróćcie uwagę na zdjęcie i tytuł…Jestem mieszkańcem Dźwirzyna i jakież było moje zdziwienie gdy na fotografii zobaczyłem Pana Krzysztofa jako negocjatora i rybaka jak sugeruje nam tytuł na tubie gminnej.

 

Szanowni Państwo !!! I z całym szacunkiem dla Pana Krzyśka to zaręczam Państwu , że to nie jest żaden rybak. To znany przedsiębiorca…gestor branży turystycznej z Dźwirzyna. Znany z tego , że jego pensjonat został wybudowany na działce , która pierwotnie przeznaczona była w planie czy tez w studium pod parking…Na zebraniu ostatnim o tym mówili. Nawet była utarczka słowna między Panem Bogdanem a Panem Krzyśkiem na ten temat.

 

Na innym zebraniu…dotyczącym sprzedaży tzw. kwadratu Pan Krzysztof dał się poznać jako jedyny mieszkaniec Dźwirzyna , który głosował za sprzedażą w/w nieruchomości…a przed linczem ze strony innych mieszkańców (Adama znaczy się) uratowała go tylko publiczna zmiana decyzji w ostatniej chwili.

 

Nie jest żadną tajemnicą , że to koleżka wójta z dobrych dla nich platformianych czasów. Nawet startował na radnego z list tej partii. A jest właścicielem łodzi turystycznej , która to do sprzedaży ze dwa lata już jest wystawiona jak mi kolega powiedział. No rybak pełną gębą, że się tak wyrażę.

wosik2

 

Ciekawe czy poinformowali tego inspektora , że każdy z tych Panów to taki pół-rybak bo każdy z nich zajmuje się wynajmem pokoi turystom w sezonie. Albo w ogóle żaden rybak. No ale najważniejsze , że na tubie wójt jako mediator się jawi…hi,hi

 

Na miejscu tego inspektora to pogoniłbym ich razem z wójtem szybciej niż te niby mediacje zaczęli. Jest urząd morski i on podejmuje decyzje w zależności od środków finansowych.

 

Ale jak gadają ludzie w Dźwirzynie to raczej próba wykorzystania rybaków do przykrycia faktu wydania 12 milionów z publicznych pieniędzy na nową przystań żeglarską na j. Resko. Wszyscy wiedzą , że most za niski i żadne jachty tam nie wpłyną…a teraz jeszcze niby zapiaszczenie toru wodnego przeszkadza. A prokuratura pod wodzą Ziobry tylko czeka na takich pacjentów…

 

Jakby coś to chyba przerzucenie odpowiedzialności na Urząd Morski za bubel , który nie będzie służył nikomu , a zadłuży Nas wszystkich na grube miliony?

Bo jak dotąd wiemy jedno…żadnej kasy nie ma… pomimo dziwnych konferencji prasowych (może będzie za dwa lata? Może?). Jest za to wytypowany (bez konkursu oczywiście) zarządca (dyrektor) tej idiotycznej inwestycji Pan Górnisiewicz. Jakieś środowiska windsurfingowe i żeglarskie nad tym intensywnie debatują…Ale jakie środowiska ? To tylko sam wójt wie.

 

PO PROSTU KOLOS NA GLINIANYCH NOGACH.

 

Te fakty , które podałem świadczą li-tylko o tym , że trzeba znaleźć kogoś …Jakiegoś nowego kozła ofiarnego….W tym wypadku chyba Urząd Morski ? Żeby w razie co móc na kogoś winę zrzucić…na klęskę , która się zapowiada. Bo się nie przewidziało warunków atmosferycznych przy realizacji takiego zadania jak budowa Dubaju na olbrzymi kredyt zresztą i wbrew woli mieszkańcom Dźwirzyna.

 

Mam tylko nadzieję , że Pani Bosman uświadomi inspektora i swoich przełożonych, że najprawdopodobniej ta burza w szklance wody rozpętana przez wójta i Pana Krzysztofa ma jak ludzie mówią także DRUGIE DNO.

 

A wójt (bo to on odpowiada za treści) zanim zasugeruje przez tubę gminną niezorientowanym mieszkańcom , że miejscem pracy Pana Krzysztofa jest port rybacki ….dokładnie się nad tym zastanowi. Bo to wierutne kłamstwo jest. I nierzetelne informacje.