Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Z pamiętnika gminnego oszołoma cz.10 -Polska w ruinie…
herbaa

 

Otóż…. po tym przekazie stwierdzam, że stan naszego Państwa to gorzej niż „ch.. dupa i kamieni kupa” – jak stwierdził Sienkiewicz w restauracji „Sowa i przyjaciele.” całkiem niedawno.

 

PIS od początku kadencji wyciął już całą Puszczę Białowieską a na pozostałym terytorium kraju zostało już li-tylko jedno ucięte na wysokości około 1m od ziemi drzewo , a raczej pień i to ze zwłokami wiewiórki , która to została pozbawiona życia przez Misiewicza po nocnych baletach w dyskotece białostockiej.

Na autostradach i drogach wybudowanych przez Tuska na EURO 2012 panuje wszechobecny chaos…ludzie jeżdżą bezpiecznie , powolutku i nie” po spożyciu”….bo limuzyny rządowe powodują dziennie tysiąc wypadków drogowych i miliony ofiar śmiertelnych. W co drugiej oczywiście jedzie Macierewicz lub jego klon.

 

Żubrów już nie ma bo wyciął wszystkie minister Szyszko…mniej więcej tak jak w „Tańczacym z wilkami”.A o klaczach z Janowa możemy tylko pomarzyć. Zniknęły pod rządami marionetek…Mazurskie kury przestały się nieść bo Kaczor wyprowadza Polskę z Unii Europejskiej co kwadrans.

Teraz sprawy międzynarodowe.10 sierot z Allepo nawet zdążyli uśmiercić przez półtora roku rządzenia, a Brexit to wyłącznie Kaczyńskiego wina , a nie samych Angoli , którzy o tym zdecydowali w referendum.

 

Polski już nie ma…Policja użyła gazu…To ich moralny koniec…

Musimy bronić sądów przed pisiorami…

 

To ja się pytam : Kto obroni zwykłych obywateli przed sędziami? – upsss …przepraszam pytań nie wolno zadawać. Lecimy dalej.

Ciekawy temat…. Mainstreamowe media zazdrościły Europie. Wiecie czego ?Nooooo…

 

ZAMACHÓW…no i żeby Nam smutno nie było…bo przecież europejczykami pełną gębą jesteśmy….u Nas zamachów więcej niż u nich. Chociaż w tym lepsi jesteśmy.

 

Codziennie zamach na demokrację. Zamach na gimnazja. Zamach na imigrantów. Zamach na S6 w stronę Gdańska. Zamachy na sądy. Zamach na Rzeplińskiego. Zamach na trybunał. Zamach na alimenciarza Kijowskiego. Zamach na pedałów. Zamach na „gej parade” czy jak tam ją zwał…i setki innych co dzień. Kraj zamachów. Polska w ruinie.

 

Ja pier…lę !!!!!!!!! A gdzie gospodarka ? Nowe programy socjalne ? Wystarczy nie kraść….

 

Czy tak trudno sprawdzić w internecie jaka jest prawda? Po tym co zobaczyłem i przeczytałem już nie będę tych idiotów krytykował. Niech protestują. Takie ich prawo. Przeraża fakt , że Ci ludzie dają tak sobą manipulować jak część społeczeństwa w naszej gminie. Ale cóż… to każdego prywatna sprawa jakie wnioski wyciąga.