Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Nowa promocja naszej gminy-golizna…świetny pomysł.
gminanowa2

Nooooo….powiem szczerze , że jestem pod wrażeniem. Zawsze pisałem , że jaki „Pan taki kram” czyli dział PR to tragedia w naszej gminie.Zresztą fakt zatrudnienia następnej osoby do tego działu o tym świadczy dobitnie.

W dodatku paluszkożercy podnoszą paluchy i klepią marnowanie publicznych pieniędzy w sposób zatrważający dla normalnie myślącego człowieka. Ale w ostatnim wywiadzie wójta… nastąpił przełom .Okazuje się , że mają nową wizję rozwoju. Tym razem Ci geniusze intelektualni wymyślili promocję przez goliznę. Będziemy promować naszą gminę turystyczną pod kątem nudystów. Brawo…Oczywiście bardzo podoba mi się ten pomysł. Nawet mam pomysł na ogólnopolską akcję reklamową. Bo znowu ponad 60 tysięcy złotych chcą dodatkowo na tzw. kampanię zewnętrzną. Może coś w tym stylu? No chyba , że wójt sam chce być na plakatach ? Był już kucharzem,strażakiem,ciastkarzem w Rościęcinie, z osłem sie bujał po pustyni ….może za nudystę chce się teraz „przebrać” i uszczęśiwić wyborców tym widokiem ?Jak teraz na plakatach nudyzm będzie propagował swoją skromną osobą to znowu na niego zagłosuję…przyrzekam  Hi,hi