Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Jestem mieszkańcem Dźwirzyna….i wcale oburzony nie jestem.Wręcz przeciwnie.Jestem ZA.
boicho

 

W miejscowości w której wiatry północno-zachodnie wieją około 270 dni w roku zasłonięcie płyty boiska jest rzeczą wskazaną ….nawet niezbędną. Ten budynek doskonale się do tego nadaje.

 

Jeśli Ci ludzie nigdy na boisku nie byli to lepiej będzie żeby milczeli…Zaplecze i tak musi być wybudowane. A usytuowanie w tym miejscu ma ten plus , że zasłoni przed wiatrem płytę.

 

Ci ludzie nie mają pojęcia , że musi istnieć takie coś jak „niecka”…żeby to funkcjonowało normalnie…Skoro jej nie ma to każdy budynek osłania od wiatru….Ale tam sami sportowcy-piłkarze jak widać. Stąd chyba to oburzenie???

 

To nie będzie tania inwestycja…nie spieprzcie tego bo 5 osób ma jakiś prywatny problem….A umieszczam wizualizację …sami zobaczcie i wyciągnijcie wnioski. Ja …w tym wypadku stawiam na to , że wójt pomimo tego , że samo sprzedanie działki z bazą było błędem bez przygotowania miejsca zastępczego.

Ale wcale nie jestem oburzony i będę popierał usadowienie tego budynku akurat w tym miejscu.Bo grałem kiedyś w piłkę nozną i wiem co może wiatr….a szczególnie w naszej miejscowości.

 

boicho2