Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Niedziela 17.06.2018…przegląd inwestycji gminnych ,którymi tak chwali się dobry gospodarz.
herbaa

 

Międzynarodowa ścieżka rowerowa R10.Miała być na palach z przejściami na plażę pod pomostem…z widokiem na morze.Niestety pale obcięli.I w pewnym miejscu wygląda jak wielka krokiew.Lans od 2 lat.Nie wspomnę już o tym , że znaki i słupy stoją w środku tej ścieżki.Nadzorujący służby zamiast na Ukrainę powinien do Dźwirzyna przyjechać i na komisji w powiecie zgłosić ten absurd…Ale cóż.Wyjazdy za publiczne pieniążki rzecz ważniejsza.

niedziela8

niedziela6

niedziela7

 

Drogi polne (gminne).Walenie w nie kasy dla jednego wykonawcy.Poniżej zjazd z Głowaczewa z drogi jednokierunkowej w stronę Dźwirzyna….masa turystów i mieszkańców przejeżdżających codziennie.Wielka dziura na samym wjeżdzie.POźniej przez 3,5 kilometra podobnie.

niedziela10

 

Ścieżka rowerowa „ku słońcu” za kładką.Duma gminy.Karcino.Składowisko odpadów budowlanych w dalszym ciągu.Najlepiej bazę Gostir jeszcze tam przenieść…I tak jest pełno materiałów.

niedziela

niedziela2

 

W AFISZU tego nie zobaczycie.A szkoda.Bo przecież to nasza gmina….Nasze pieniądze a nie wójta.A wygląda jakby gospodarza nie było lub go to nie interesowało.Żałosne.