Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Dźwirzyński przegląd plażowy…Gdzie spędził(a) byś czas gdybyś miał(a) udać się na plażę w Dźwirzynie???
plazasenator1

 

Zacznę od wjazdu z kierunku Kolobrzeg.Będzie przejrzyście i prosto.

 

!. Plaża przy Senatorze.Nie wiem czy Wy macie to samo uczucie? Nic…dosłownie nic.Piasek i woda.

plazasenator2

plazasenator3

 

2.Plaża przy Havecie.Schludnie, czysto,plaża strzeżona,animacje dla dzieci,bar …i co mnie najbardziej zaskoczyło ??? Nikt nie wstydzi się polskiej flagi…powiewa sobie na wietrze.Aż miło popatrzeć na biało-czerwone barwy i rzędy równo ustawionych parasoli….Brawo Wy !!!!!

plazahavet1

plazahavet2

plazahavet3

plazahavet4

plazahavet5

plazahavet6

 

3.O tym miejscu niedawno pisałem i wstawiałem zdjęcia z tego placu budowy.Szczególnie Nas interesujące ze względu na to , że są tam zaangażowane nasze publiczne pieniądze.A na plakatach gminnych jest to miejsce wskazane jako projekt” Plaza z klasą” i mają się tam odbywać imprezy finansowane przez Nas wszystkich.Co do klasy naszych włodarzy to każdy kto mnie zna wie jakie mam zdanie.Co do plaży to jest to aktualnie plac budowy.Czyli syf…. jak wszystko za co się weźmie Pani kreatywna inaczej i nasz dobry gospodarz.Oni powinni wiecznie w duecie spiewać jeden utwór czyli…”..znowu w życiu Nam nie wyszło”.Smutne jest tylko to , że musimy utrzymywać tych ludzi z publicznych pieniędzy.Oczywiście przedstawię Państwu ile kasy wrzucili w tą już skompromitowaną inicjatywę….i ile imprez zaplanowanych sie odyło na nasz koszt….i ile się nie odbyło w związku z działalnością prywatnego przedsiębiorcy.Swoją drogą to ciekawe czy zapytania przetargowe złożyli bo kwota  jest bardzo duża…?Ale to dopiero sie okaże.Dziś 05 lipca…Czy ktoś w gminie za ten syf  odpowie???Bo jesli się nie myle to powinno to być gotowe jakieś 3 tygodnie temu.

plazabany1

plazabany2

 

Oczywiście nie polecam tego placu budowy.Jeśli już miałbym spędzić czas na plaży to polecałbym okolice hotelu Havet.Tak swoją drogą to tam powinny odbywać się te gminne imprezki…Szkoda , że nasz dobry gospodarz tak mało wie o zarząddzaniu gminnymi pieniędzmi.

.Ale tam są chyba inne powiazania??Nawet wiem jakie. O których zresztą niebawem napiszę….Zaznaczam , że to nie jest felieton sponsorowany.To moje prywatne zdanie na temat przygotowania plaż do sezonu.