Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Ciekawostka…..Gzie zniknęło 1915 mieszkańców naszej gminy?
herbaa

 

A te dane są oficjalnie podane przez gminę i ujęte w protokole ,który niedawno publikowałem.Dotyczą śmieci.

 

mniejszosc

 

Czy to wogóle zainteresowało wójta??? Rozumiem , że za jego rząów ,patrząc na marnowanie publicznych pieniędzy najlepiej by było wyemigrować z naszej gminy….ale 1915 osób to 1/5 mieszkańców.Fakt warty odnotowania.Tym bardziej , że w naszej gminie opłaty za śmieci liczone są od ilości osób.Czyli ludzie uczciwie płacący za wywóz śmieci muszą płacić za „znikające ” 1915 osób.Czy to wogóle kogoś zainteresowało oprócz mnie? Czy jak zwykle nasz bystry wójt nawet tego nie zauważył? Bo jak zwykle chodzi o publiczne pieniążki czyli dla dobrego gospodarza i paluszkożerców pieniążki niczyje….

 

Mi już nawet śmiać się nie chce z tego.Niemal coziennie podaję fakty o wydawaniu naszej kasy w tak skandaliczny sposób.Najlepsze jest to , że to niby ja jestem wiejskim oszołomem , a wójt i paluszkożercy to merytoryczne i dbające o naszą gminę ziomki  hi,hi.