Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Oni z pod siebie zeżrą ,żeby się przy korycie utrzymać.Jesli Ci ludzie w ten sposób chcą wygrać wybory to tylko współczuć wyborcom ,którzy na nich zagłosują.
folta1

 

Nie ma tam daty w którym dniu podpisano ten list.I dlatego wystąpiłem o informację publiczną.Chcę dostać cały tekst…a przede wszystkim zobaczyć datę podpisania…

folta

 

A wiecie dlaczego to jest dla mnie takie ważne???

 

Bo znam osobiście człowieka, który spotykał się z Prezesem…Uzgadniał wszystko.A nawet zebrał w tym celu około 170 podpisów.I nie był to ani wójt ani Folta.Człowiek ten złożył pismo do gminy wraz z tymi podpisami…. a dzisiaj okazało się ,że tuba gminna sugeruje iż to wójt i sołtysowa uczynili cud w postaci listu intencyjnego.Akurat przed wyborami i akurat po wpłynięciu pisma do gminy ze 170 podpisami.Oto treść tego pisma.

 

Darek

 

Nie rozumiem jak można sobie przypisywać zasługi wiedząc , że nie jest się autorem pomysłu.To zwykłe skurwy…two jest.Tacy ludzie powinni zniknąć z życia publicznego raz na zawsze.Nie pomyliłem się co do pewnych osób.Zostało jeszcze trochę czasu do wyborów.Zrobię wszystko , żeby Ci ludzie nie mieli wpływu na naszą gminę. CDN.

ps. pierwsze pytanie brzmiało ile razy w czasie wakacji wojt i Foltowa spotykała sie z prezesem…(coś mi tam się zamazało przez przypadek.)