Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Wielki przyjaciel Grzybowa !!!!…Przy urnach możemy rozliczyć kandydatów z ich dotychczasowej działalności…Już w 2014 blokował inwestycje w Grzybowie.A Kowalski to wcale takim złym Wójtem nie był jak próbowano Nam wmówić.
wazne9

 

 

Ta narracja osiąga apogeum przed samymi wyborami…z reguły Ci ludzie „rządzą nami” już od wielu lat.I w tym miejscu zrobię przerwę ,żeby przedstawić najlepszego przyjaciela miejscowości Grzybowo.Pełnomocnika wójta i kandydata do powiatu z Popiołkowego komitetu.Ja takich materiałów to mam dużo więcej ale ten wybitnie się nadaje jako ilustracja działalności radnego z Rościęcina.Wnioski mieszkańcy Grzybowa powinni wyciągnąć sami.

 

I parę faktów ,które potwierdzają moje słowa:

wazne3

żródo.gminakołobrzeg eu

 

a14

 

To tylko jeden z przykładów na działalność radnych popierających wójta .Przed wyborami będą mówili ile to oni nie zrobili dla Waszej miejscowości.

A fakty świadczą zupełnie o czym innym. We wtorek chyba zebranie wyborcze wójta i jego pełnomocnika w Grzybowie.Pewnie znowu usłyszycie , że wójt Was kocha ,a radny całą swoją karierę samorządową poświęcił dla tego , żeby pomagać mieszkańcom tej pięknej miejscowości.Zapytajcie go o ten wniosek….będzie ciekawie.

 

Ja wiem kto hamował inwestycje w Grzybowie swego czasu…Dlaczego Grzybowo nie rozwijało się jeszcze szybciej…I z jakimi ………. miał do czynienia Tomek Szafrański i Anastazja Kędziora i jak musieli walczyć , żeby Grzybowo rozwijało się tak jak do tej pory.Ludzie tego nie doceniają bo nie wiedzą.To nie odosobniony przypadek niestety….W tym tygodniu zarezentuję ich więcej.