Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Czas zająć się programem Popiołka na następną kaencję….hmmmm
herbaa

 

Obiecałem sobie ,że tym razem dokładnie i skrupulatnie przeanalizuję jego program wyborczy i postaram się przybliżyć go Państwu w szczegółach.Zacząłem od strony pierwszej i już parsknąłem śmiechem.Widzieliście to ???….na pewno bo przecież chyba każdy go ma.Czekam jeszcze tylko na „kontrakty” takie jakie były  zawierane 4 lata temu.Ale wracam do tematu.Strona pierwsza jest rewelacyjna.Oznajmił Mi ,że tworzy nową gminę.

 

a1

 

„Naszą gminę” to znaczy ??? -pomyslałem.

I od razu sobie skojarzyłem.Ich gminę ….czyli .liżących dupsko,przymykających oko na marnotrawstwo publicznych pieniędzy,…bo na pewno nie moją.

 

Gminę bez składowiska śmieci w Korzyścienku…ale za to w Drzonowie i Zieleniewie jak mówił Ken na wspólnej z wójtem konferencji prasowej.Gminę w której dziękuje się nie premiami pieniężnymi pracownikom… tylko wywieszeniem za 10 tysięcy na konstrukcjach ,które powinny służyć gminie swojej twarzy z lakonicznym napisem.

Gminę w której Nasze dzieciaki nie mogą mieć w szkołach drukarek 3D bo ponoć nie umiałyby się nimi posługiwać.

Gminę w której sprzedaje się bazę Gostir nie zapewniając innej lokalizacji…i sprzęt przenosi się na przystań jachtową ,którą notabene także chciało sie sprzedać.

Gminę w której wydzierżawia się camping przynoszący dochód ….ale prywatnemu przedsiębiorcy.Gminę w której niektórzy radni odzywają się średnio 1 raz w roku na sesji.etc.

 

Ja wiem ,że tworzenie tej waszej gminy trwa już od 3 lat…Mam tylko nadzieję ,że inni mieszkańcy też to wiedzą.