Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Dlaczego powinniśmy stawiać na ludzi nieskażonych politycznie i biznesowo.To o czym dziś piszę to na pewno przypadek !!!!!!
wlasciciel3

 No ale wrócę do tematu właściwego czyli ludzie,którzy dostają zlecenia z naszej gminy do 30 tysięcy Euro jak napisał jeszcze wtedy …no i nie daj Bóg gddyby Popiołek wygrał…zastępca Pan Maciej.Nieskażony politycznie,kandydat z Pis-u na Prezydenta miasta.

Zajęło mi 5 minut na  znalezienie tej firmy.Zwróćcie uwagę kiedy powstała ? Gzie jest zarejestrowana? I nasi wodarze lekką ręką płacą jej z publicznych pieniędzy….Dlaczego ???

wlasciciel

 

 

 

wlasciciel1

zródło facebook

 

Upssss….to na pewno przypadek , że zlecenia od naszego bezpartyjnego wójta i bezpartyjnego wice otrzymuje pracownik biura poselskiego Marka Hoka.

Ale najbardziej spodobało mi się poglądy tego gościa…To z oficjalnego profilu na facebooku…Inspiracja godna pozazdroszczenia…..hi,hi

 

wlasciciel2

 

Szukałem dalej…co może łączyć naszego bezpartyjnego wójta i posła? Przypadkiem dyrektor Many Solutions Limited wielbiciel Lenina był w czasie zlecania usług z naszych publicznych pieniędzy pracownikiem biura poselskiego.No ale o tym na pewno włodarze nasi nie pytali bo do 30 tysięcy Euro postępują zgodnie z trybem regulaminu.

Z ogólnie dostępnych informacji,które skrzętnie zapisuję na przenośnym twardym dysku znalazłem coś takiego…

wazne1

wazne2

zródło gminakolobrzeg.eu

Ale pewnie nie ma znaczenia.Bo nasz dzielny wójt jest bezpartyjny przecież teraz.Chociaż to trochę dziwne ,że nikt nie sprawdza takich firm jak Many Solutions…bo to 5 minut wystarczy poświęcić.Co prawda pracownik biura poselskiego zakończył dyrektorowanie firmą ,a w jego miejsce jest nowy dyrektor.Znany Nam przede wszystkim z wcześniejszych lat z czasopisma TAKŻĘ ,które opłacaliśmy z naszej publicznej kasy w tysiącach sztuk.w obecnej kadencji.

spieszyski

 

 To zapewne przypadek,że wszystko kręci się wokół nazwisk polityków i tzw. dziennikarzy.O Dziembie oczywiście pisałem wiele razy.Ile kasy dostaje z naszych pieniędzy… wstawiałem dokumenty i komentarz  kontrolującego z RIO.Więc nie ma sensu Państwa zanudzać.Pokazuję tylko jak ciężko jest przeciwstawić się takim ludziom i rozbijać te układziki.Najgorsze jest to ,że to My płacimy za to wszystko.Dlaczego mamy sponsorować kampanię naszych rządzących? Te pieniądze powinny iść dla Nas…zwykłych ludzi ,a nie do koryta.

Następny przykład? Proszę bardzo…

bany0

 

 

.Dzierżawa „Białej mewy” jedynej jednostki ,która przynosiła zysk w naszej gminie … działacz PSL.Dzierżawa plaż w Dźwirzynie i Grzybowie…tak to już jest skonstruowane.To pewnie przypadek…bo wygrał przetarg normalnie w którym uczestniczył.A wójt mówił ,że nawet go nie zna

.To tylko przykłady i niezwiazane z sobą fakty.Wnioski niech każdy wyciąga sobie sam.

 

.Tylko jedno się nie zmienia.Pieniądze ,które Ci ludzie wydają są kasą publiczną, czyli wypracowaną przez Nas wszystkich.Ale to od Nas zależy kto te pieniądze i w jaki sposób wydaje.