Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Dla przypomnienia…prawie wszystkie imprezy w Dźwirzynie są płatne.Ta chała ,ktorą serwuje Nam dział PR to śmiech na sali.No i oczywiście żaglówki pływające po jeziorze od strony Trzebiatowa.To ma zdaniem Chirowej ściągnąć turystów do Dźwirzyna?
zupa

 

Następna rzecz to wynajem powierzchni handlowej na tej imprezie…w szczególności sprzedaż alkoholu.1/3 zajmują reklamy piwa Tyskie.Ile na tym zarobią mieszkańcy czyli gmina? Bo monopol jak sie okazuje ma tylko jedna firma zwiazana oczywiście z radnym Grygielem, który sprzedaje browar na tej imprezce bez żadnych skrupułów.Czy nikt nie był zainteresowany więcej? Być może za taką reklamę i wyłączność zapłaciliby porządną kasę ? A tak sprzedaż Grygielowi rośnie…może nawet premie w pracy dostanie? A przy takiej ilości ludzi i monopolu reklama  murowana za ,która musieliby wybecelować olbrzymią kasę.

Czy radny powinien sprzedawać alkohol firmy gzie pracuje? Oceńcie Państwo sami…bo dla mnie to” śmierdząca sprawa”….Bo zgodnie ze stara zasadą „ręka rękę myje” nie można mówić o bezstronności na przykład.

zupa4

zupa1