Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Jeśli nie potrafisz nie pchaj się na afisz…gość chyba myśli ,że przytuli kaskę publiczną i nic robić nie będzie musiał ? Ja mogę mu co prawda parę fotek i felietonów wysłać.Ale wątpię czy by opublikował ?
jprl

 

Gość już nie tylko filmiki kręci za kaskę gminną…ale jak widzę adminisstruje stroną gminną i facebookowym profilem gminy..Na bank robi to charytatywnie….Teraz jeleni szuka ,żeby za niego pracę odwalali.A przejechać sie po gminie…zapytać…samemu temat znaleźć.Zresztą… czego ja wymagam.Gość który się chwalił ogladalnoscią swoich dzieł na pewno poprowadzi media gminne na wyżyny mediów społecznościowych.

 

Macie mały przykład…Po  wstawieniu oglądalnosc filmiku ze szkolenia na  placu budowy Dubaju żałosna była…20 sztuk ogladnęło.Po tygodniu osiagnał oszałamiający wynik 109 wyswietleń.

kebad

 

 

To może ten filmik o Dźwirzynie da im do myslenia.Dwa tygodnie ponad 18000 wyświetleń.Za darmo i amatorska kamerą kręcony.Można? Można….Chyba wszystkie filmiki obecnego  administratora stron gminnych nie miały takich statystyk ogladalności….? A z pieniędzy podatników zapłacili mu już kilkadziesiąt tysięcy.

 

kalen1