Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


II konkurs wędkarski „Przygoda z rybą”…
kolobrzeg

Za catering odpowiedzialny był nasz sołtys (Jurek) i oczywiście Adam .To osoby dzięki , którym 250 szt. kiełbasek z grilla rozeszło się w zastraszająco szybkim tempie. Dzięki współpracy z radą sołecką Dźwirzyna i Urzędem Gminy Kołobrzeg udało Nam się zorganizować całkiem niezłą imprezkę dla dzieci .Spacerujący wczasowicze z nieukrywaną zazdrością patrzyli na miejsce , w którym odbywały się zawody i na to w jaki sposób „miejscowi” organizują sobie i swoim dzieciom czas wolny w sezonie turystycznym

.

Dzięki Urzędowi Gminy Kołobrzeg nagrody w konkursie były „wypasione” , jak to określili najmłodsi uczestnicy zmagań sportowych. Każdy z nich za udział otrzymał zestaw wędkarski składający się z wędki i kołowrotka. Królową zawodów” okazała się Maja Skubisz , która dosłownie znokautowała rywali ilością złowionych , a także (na szczęście dla tychże rybek) od razu wypuszczonych ryb.

 

Chciałoby się powiedzieć „Więcej takich imprez”. Nasze stowarzyszenie, a z całą pewnością dzieci uczestniczące w konkursie chciałyby podziękować także p. Jackowi (dyrektorowi Gostir-u) za udostępnienie miejsca ,w którym odbywał się konkurs. Zgłosiliśmy jego organizację stosunkowo późno. Dziękujemy.