Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Nawet Tusk ich już nie chce….
kolobrzeg

 

Najważniejszą rzeczą jaka się wydarzyła to wyjazd mojego idola politycznego -Tuska na saksy. U Nas rozwalił to co miał rozwalić i uciekł z tego „istniejącego teoretycznie państwa” zostawiając Nas na pastwę pozostałych działaczy Platformy Obywatelskiej. Na przykład w naszej gminie.

 

Wczoraj jednak na chwilkę „wpadł” do kraju i wypowiedział w Polsat News słowa jakie cisną się na usta wielu milionów Polaków…

 

„ROZUMIEM ZMĘCZENIE RZĄDAMI PO I CHĘĆ ZMIANY…”

 

Tak , tak nawet On to wczoraj powiedział. Chociaż raz się z Nim zgadzam w 100 %.

 

A już tak im dobrze szło. Z 20% w sondażach podskoczyli do 22 %. Teraz pewnie ten ich „znaczny” wzrost przyhamuje…hi,hi

 

Następnym przykładem dlaczego Ci ludzie powinni odejść jest ciekawe zdarzenie z czwartku.

 

W tamtym tygodniu media podały wiadomość o aresztowaniu gościa o nazwisku Tamborski .Kiedyś ministra skarbu , teraz prezesa Giełdy Papierów Wartościowych , którą notabene zniszczył Tusk kradnąc Nam 153 miliardy z OFE. Ale wracam do tematu.

Otóż gdyby nie kampania wyborcza ten gość by pewnie siedział. Wyprowadzony ze swojego biura przez agentów CBŚ. Ale od czego są mainstreamowe media? Po paru godzinach okazało się , że to nie policjanci aresztowali tego człowieka!!!

To ten prominentny działacz platformy aresztował sześciu funkcjonariuszy biura śledczego. Po prostu Oni przyszli po jakiś laptop i telefon. A On ich tylko eskortował do głównego budynku CBŚ. No niewinny…

Tak jak inna działaczka platformy-Sawicka. Wszyscy widzieli jak wzięła pół bańki łapówki. Ale popłakała, popłakała ,pożaliła się w mediach na niedobrego agenta-Tomka i jego szefa Kamińskiego z Pis-u . Sąd jej nie wsadził do pudła. Ale chciał wsadzić agenta Tomka i tego drugiego. Głąby. Niepotrzebnie rozkochiwali w sobie działaczkę platformianą…gdyby z lewicy była to co innego.

Dowiadujemy się też , że kilkadziesiąt afer ostatnich lat (Amber gold , zegarkowa, hazardowa, info-afera itd., itd.) to afery Macierewicza i Kaczyńskiego. Masakra.

Ciekawe dlaczego najbardziej boją się dojścia PIS-u do władzy działacze partyjni PO, a nie zwykli obywatele??? Mi tam wszystko jedno na kogo mam płacić podatki, utrzymywać armie urzędników i postępować z idiotycznym prawem przez nich uchwalanym . Ale tak jak Donald jestem już zmęczony rządami PO i chcę zmiany.

A na naszym lokalnym podwórku ?

Dojście do władzy PIS może otworzyć Nam drogę do odłączenia się od wschodniej części gminy , żeby „szkodniki„ jak ich nazywają ludzie …nie mieli wpływu na decyzje związane z miejscowością w której mieszkam. Niech wschodnia część gminy składa się na europejskie wypłaty decydentów i diety partyzantów.

Bo jak tak dalej pójdzie to zgodnie ze słowami mojej sąsiadki zaczną „asfalt i kostkę zrywać w Dźwirzynie i Grzybowie , żeby położyć na drogi dla dzików i saren żeby 100 osób na nich zagłosowało następnym razem , a Gminne Centru Sportu przeniosą do Kądzielna , żeby wiatraki zasłonić”.