Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Nowy rząd….
godlo

 

Napiszę parę faktów, o których nie usłyszycie ani nie przeczytacie w mediach…

Zacznę od Macierewicza …bo to postać , która budzi najwięcej kontrowersji. Czy wiecie , że wytoczono mu przez ostatnie lata ponad 50 procesów cywilnych ? Michnik, Walter, TVN i wiele innych osób , a także instytucji. Z mizernym skutkiem. Macierewicz wygrał 48 z nich. Jeden przegrał (z Piotrem Niemczykiem). A jeden ma złożoną kasację do Sądu Najwyższego (z Dukaczewskim) .Całkiem niezły wynik jak na „oszołoma”. Gdyby był bokserem zawodowym to wynik 48 wygranych do 1 przegranej i 1 nierozstrzygniętej dawałby mu prawo do mistrzowskiego pasa na własność.
Jak na tak niepopularnego polityka zdobył w ostatnich wyborach 33 960 głosów, czyli troszkę więcej niż kołobrzeski poseł PO -Mark Hok -17 647 głosów.

Mariusz Kamiński …były szef CBA. Za komentarz powinno wystarczyć to , że został on skazany na 3 lata więzienia , a Sawicka była posłanka PO , którą sfilmowano jak przyjmowała 50 000 łapówki została uniewinniona. To jest właśnie prawo wg. Platformy.
Jest jeszcze jeden ciekawy fakt. Jak Tusk go zwolnił to przysługiwało mu 130 000 PLN odprawy. Ten gość odesłał ten szmal…po prostu go nie przyjął. Przysłali mu kasę z powrotem. Wpłacił całość na Caritas bo stwierdził , że takie odprawy są niemoralne. Głosów w ostatnich wyborach 29 654.

Zbigniew Ziobro…Głosów w ostatnich wyborach 67 238. Jeszcze niedawno chciano go postawić przed trybunałem stanu. Zabrakło 5 głosów. W zasadzie znany ze swojej niechęci do skorumpowanych lekarzy. Muszą się mieć na baczności łapówkarze w białych kitlach.

To tak króciutko o tych 3 barwnych postaciach…

Chciałbym jeszcze odnieść się do idiotycznych zarzutów , że to Kaczyński układa listę ministrów jako szef PIS-u. A kto ma ją układać? Kopacz? Przecież to oczywiste jest…

Ciekawe kto układał podobną listę jak Tusk był przewodniczącym partii ? Pewnie nie on.

Ale przejdźmy do konkretów. Mam nadzieję , że zaczną porządki od telewizji publicznej.
Później wojewodowie…no i oczywiście nowe wybory samorządowe. Nawet jak oczyszczą tylko sejmiki to i tak będzie dużym sukcesem…

No i tutaj należy się chwilkę zatrzymać. Zgodnie z nową perspektywą największa kasa unijna pójdzie na regiony i województwa. Do dzisiejszego dnia rządzi tam niepodzielnie PSL wraz z Platformą po numerze z książeczką wyborczą wydrukowaną bez spisu treści i okładki. To oni dzielą szmal. Tylko , że PIS to nie idioci …zrobią wszystko żeby to zablokować. Według mnie mają rację. Jak odetną ich od kasy to niewesoło będzie. A w naszej gminie decydenci bardzo liczą na kaskę z unii..Ciekawe czy przewidzieli wygraną Kaczyńskiego?. Zobaczymy.