Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Kto destabilizuje Polskę?
godlo

 

Pisałem też o tym , że to nie PIS chce zdestabilizować nasz kraj , a robi to mafia rządząca nim od 8 lat….zostałem okrzyknięty oczywiście oszołomem.

Otwórzcie sobie ten umieszczony poniżej link i zobaczcie , a właściwie usłyszcie kto tak naprawdę sieje zamęt w społeczeństwie. Na mnie nie robi to wrażenia bo pisałem o tym wcześniej. Ale Ci , którzy dali tak sobą manipulować od dwóch miesięcy powinni wyciągnąć wnioski.

Ciekawe czy TVN , Polsat i publiczna dostarczą Państwu tą wiadomość i opublikują te 17 minut transmisji…. prawdziwych intencji działaczy PO.

Bo jak znam życie to głównym tematem będzie Iran, Ukraina , Trybunał Konstytucyjny, skok Pis-u na coś tam i inne ciekawe newsy. A o tym przemówieniu Schetyny nawet nie wspomną. Bo ciemny lud ma być manipulowany , a nie poinformowany rzetelnie…

A jak się nie mylę to nawoływanie do protestów społecznych , a tym samym do nienawiści to przestępstwo. Do Majdanu w Polsce nawoływał już Lis , Petru , a teraz Schetyna .Dlaczego dla tych ludzi wyniki demokratycznych wyborów się nie liczą?

 

 http://polska.newsweek.pl/demonstracje-przeciw-pis,artykuly,376662,1.html#utm_source=rasp&utm_medium=click&utm_campaign=404