Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Okazuje się , że u nas w gminie kasę dzieli vice-wójt…ale jaja.
kolobrzeg

 

Obejrzyjcie sobie Państwo(link poniżej)….ciekawe wnioski można wysnuć. Nasi decydenci znowu lepiej wiedzą co nam zwykłym ludziom potrzeba….

Co do zwrotu:

NIELOGICZNY ZARZUT: brak środków w budżecie na Dźwirzyno i Grzybowo ? Panie Macieju!!!!! niech Pan się dobrze zastanowi co mówi…hii,hi Ludzie to nie idioci za jakich ich uważacie.PAN JEST CHYBA WŁADZĄ WYKONAWCZĄ ??? Jeśli się nie mylę oczywiście? To chyba radni decydują o pieniądzach na inwestycje??? Chyba , że nie mam racji? Może to Pan z własnej kieszeni razem z wójtem wyjmie i założy na te środki unijne ? A ten cytat :”W naszym głębokim odczuciu nie jest to w elementarnym interesie mieszkańców…..” Pana odczucia czy też jak Pan twerdzi WASZE  . Wasze…. to znaczy kogo? To ilu Was jest ? Chyba Pan zapomina , że to mieszkańcy zrzucają się na WASZE wynagrodzenia , a nie odwrotnie.

  Najwyraźniej Pan jest źle zorientowany? I role się Panu pomyliły…..Przecież Pan nawet  wyborach nie został wybrany przez mieszkańców…Pan został mianowany(zatrudniony) , a chce Pan wmówić ludziom , że wie Pan lepiej od nich co jest dla nich dobre? Bo ja sam osobiście rozmawiałem przynajmniej z 300-ma osobami na ten temat….mieszkańcami naszych dwóch miejscowości nadmorskich …i nie tylko. Oni są właśnie za takim rozwiązaniem. Chyba się Pan zbytnio nie orientuje w potrzebach mieszkańców nadmorskich miejscowości? Na całe szczęście to WASZE zdanie. Bo NASZE czyli mieszkańców jest całkiem inne.

A może ustawa o samorządziie się zmieniła , a ja o tym nic nie wiem ?

https://www.youtube.com/watch?v=6RrZJaYQvPA