Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Rozliczenie Rybitwa….
faktura0001

Mam trochę czasu to przedstawię Państwu rozliczenie za 2015 rok RYBITWY podzielę to na trzy części żebyście nie mieli problemów z odczytaniem faktur i rozliczeń….

Zacznę od tego , że dostaliśmy 24.950 PLN dofinansowania.

Co za to kwotę mieliśmy zrobić? Już piszę. Przede wszystkim priorytetem był kurs windsurfingowy. Nie podstawy , ale przynajmniej 30-godzinny. Żeby nie było to robienie na tzw. sztukę ,ale pełnowartościowy kurs po którym uczestnicy mogliby pływać samodzielnie. Myślę , że się to udało. Ci którzy brali w nim udział są tego najlepszym dowodem.

Kurs dla 20 osób kosztował 12 000 PLN…Sami wiecie , że Pan Karol zrobił bardzo duży ukłon w naszą stronę i ile osób uczestniczyło w kursie.Znacznie przekroczono limity.

Problemem dla gminy okazał się transport dzieciaczków ze szkoły w Drzonowie…..Ale w przedostatni dzień wszystko zostało wyjaśnione…między innymi dzięki wójtowi i Ani Matejak która zabierała głos na sesji w tym temacie.Dzieki.

Musieliśmy oddać część kasy , żeby uregulować za ten właśnie transport. Odbyło się to kosztem dwóch konkursów wędkarskich ,ale trudno…najważniejsze , że dzieciaczki mogły dojechać na zajęcia.Oddaliśmy z tego tytułu 3163 PLN. A przypominam , że trwały cały miesiąc. Poniżej publikuję faktury i potwierdzenie zwrotu kwoty za transport na konto urzedu gminy.

 

 

faktura0011

faktura0007