Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Prawdziwe informacje z posiedzenia komisji budżetowej….
1111

 

Wszystko odbyło się bardzo sprawnie i szybko. Był oczywiście obecny Pan Włodzimierz.Upssss miałem Państwu przekazać fakty w odniesieniu do „Opowieści barwnej treści” tego radnego ….Już piszę.

Szanowny Panie radny ! Tanie socjotechniczne chwyty niech Pan swoim wyborcom funduje…U nas lud niegłupi i tego typu bzdur nie kupi.

Może zacznę od tego jak przewodniczący komisji Pan Królikowski udzielił Panu głosu to chciał Pan wezwać Panią Różę , żeby wytłumaczyła Panu zagadnienia związane z gruntami w Drzonowie.
Jak Pan oznajmił jest zdecydowanym przeciwnikiem wykupu ziemi przez gminę w tej miejscowości. Nie chce Pan, aby gmina pomogła ludziom z osiedla w Drzonowie. Tu Pan chyba nie zaprzeczy?

Na całe szczęście Pan Włodzimierz pokazał Panu miejsce w szeregu (chyba pierwszy raz od 16 miesięcy zachował się jak prawdziwy Wójt) i stanowczym głosem oznajmił , że :”Od wyznaczania pracowników gminy , którzy mają być obecni na komisji jestem ja , a nie Pan …Panie radny.” Tutaj olbrzymie brawa dla Pana Włodka za te słowa.

Wraz z upływem czasu trwania komisji …przewodniczący odczytywał poszczególne druki …i odbywały się głosowania. Wszystkie stosunkiem głosów 4:3 przeszły pozytywną weryfikację.

Należy nadmienić jeszcze o wyłapaniu przez Pana Bartosza Górala ewentualnego błędu na temat weterynarza z którym gmina ma podpisaną umowę. Przebiegło to wszystko bardzo sprawnie i bez zbędnych formalności. To tyle o przebiegu …teraz czas na bzdurne zarzuty do dziesiątki radnych.

Pisze Pan, że strasznie skrzywdzili dzieci ??? Już Państwu tłumaczę co to jest krzywdzenie dzieci według Pana Piątkowskiego przez „niedobrych radnych”.

1.”Zwiększa się wydatki bieżące o 23.382 na pokrycie wydatków związanych z utrzymaniem dzieci z Gminy Kołobrzeg w punkcie integracyjnym „Słoneczny domek”.

2.Budowa łącznika w Dźwirzynie (165 dzieci będzie korzystało każdego dnia)-projekt 50 tysięcy

3.Budowa boiska do piłki nożnej w Dźwirzynie.ponad 100 tysiecy

4.Zakup kontenerowej świetlicy w Błotnicy.100 tysiecy

5.Zakup kontenerowej świetlicy Nowogardek.100 tysiecy

6.Plac zabaw przy przedszkolu w Grzybowie.(20-25 dzieciaczków codziennie) 88 tysiecy

7.Świetlica w Zieleniewie. 400 tysiecy

 

RZECZYWIŚCIE !!! NAKRZYWDZILI OKOŁO 300 DZIECIAKÓW , ŻĘ HO,HO.         Według Pana to krzywdzenie dzieci ? To współczuję…

 

Przekazał  Pan te informacje , które umieściłem powyżej czytelnikom w swoim manifeście? Nie!!! …a to znaczy , że jest Pan wyjątkowym (…….) człowiekiem , że się tak wyrażę.

Teraz odpiszę na manipulacje Pana radnego …tak, tak manipulacje. Nie boję się użyć tego słowa drodzy Państwo. Bo jak inaczej nazwać taki bełkot ..”.jakiegoś tam” Piątkowskiego:

„Jakiś pan Ciołek twierdzi że dzieci z Niekanina, Obrót czy Bogucina mają lepsze warunki do korzystania z placów zabaw czy boisk niż dzieci z Grzybowa czy Dźwirzyna. Poniżej kilka zdjęć zaczynając od Dźwirzyna, Grzybowa i kończąc na wypasionych placach zabaw w Niekaninie , Bogucinie i Obrotach. Postaram się dorzucić jeszcze kilka placów zabaw w pozostałych 7 miejscowościach które rzekomo mają lepsze warunki dla dzieci .”i tutaj wstawia zdjęcia z GCSiR kortów i placu zabaw.

Szanowny Panie jakiś tam Piątkowski ! To raczej Pan twierdzi , że jest odwrotnie. Rozumiem , że jest Pan radnym dopiero od 5 lat i 4 miesięcy i nie ogarnia Pan całości zagadnień związanych z miejscowościami nadmorskimi. Już Panu tłumaczę na czym to polega….

Kort tenisowy(umieścił Pan zdjęcie) to własność w/w instytucji za który trzeba płacić stawkę godzinową , którą sam Pan zatwierdził w głosowaniu. Więc proszę „pierdół nie wciskać” swoim wyborcom. Pana syn tez może tu przyjechać i pograć jak zapłaci…tak jak i moje dzieci płacić muszą.

MOŻE CZAS TO ZMIENIĆ ? …..RZECZYWIŚCIE …MOŻNA ZROBIĆ JAK Z SIŁOWNIĄ…zmniejszyć opłaty dla mieszkańców, organizacji sportowych i pozarządowych…zrobić dni otwarte. W końcu dopłacamy do centrum setki tysięcy złotych rocznie wszyscy. Byłoby chociaż poza sezonem wykorzystane i służyłoby wszystkim mieszkańcom gminy.

Plac zabaw dla dzieciaczków …własność GCSiR – otwarty w godzinach urzędowania centrum. W święta nieczynny oczywiście.

Wiem , że te 5 lat mogły niektórym nie wystarczyć do ogarnięcia tematu. Ale to nie jest Dźwirzyńskie Centrum Sportów , ale jak sama nazwa wskazuje Gminne, czyli nas wszystkich mieszkańców gminy Kołobrzeg.

Dla pełnej informacji podam , że Dźwirzyno nie dysponuje żadnym placem zabaw dla dzieci , a o świetlicy marzymy od kilkudziesięciu lat…

W moim imieniu bardzo proszę radnych o srodki na dodatkową piaskownicę w miejscowosci radnego.To chyba właściwe miejsce do zabaw w politykę…dla niektórych oczywiście.

PS.

Na tej stronie moze Pan zawsze ustosunkować się do moich tekstów. Rzeczowa polemika jeszcze nikomu nie zaszkodziła.Z poważaniem ” jakiś tam” Grzegorz Ciołek