Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


II wojna ……z dopalaczami.
images

 

 

Ale zostało wiele z tej pajęczyny partyjnej . Ci ludzie rządzą na wszystkich szczeblach władzy w Polsce. Począwszy od gminy poprzez starostwa ,a na parlamencie kończąc. Realizują systematycznie swoją destrukcyjną politykę wobec Polaków. Sprzedali już prawie wszystko co stanowiło jakąś wartość materialną…tzw. Inwestorom.

 

Nasze dzieci i wnuki będą przez tych ludzi zadłużone do piątego pokolenia.

 

W naszej gminie wyznacznikiem partyjnym jest tzw. gmina równych szans. Buta, bezczelność, lekceważenie mieszkańców, ich potrzeb i propozycji. To typowe zachowanie dla tych ludzi. Mam tylko nadzieję , że jesienią części z nich już nie zobaczymy w ławach poselskich. A za trzy lata mieszkańcy naszej gminy będą mieli większą świadomość na kogo zagłosować. Tylko co z tego??? Przez trzy lata Ci ludzie zdążą wysprzedać wszystko co może pomóc im wygrać następne wybory do samorządu.

 

Za kawałek chodnika, czy drogi radni podniosą paluchy za wszystkimi poronionymi pomysłami. Na tym właśnie polega nasza demokracja. Startują z hasłami o dialogu ze społeczeństwem. A dialog polega tylko na urzędniczym bełkocie, straszeniem karami i wyprzedażą mienia. Każdy z tych zarzutów mogę udokumentować w bardzo prosty sposób. Wystarczy wejść na BIP gminy. Tam są odpowiedzi na interpelacje radnych np. Poczytajcie. Bardzo ciekawa lektura.

 

To , że Ci ludzie idiotami nie są… to pewne. Pracują przecież za więcej niż 6 tysięcy miesięcznie, a to wg. ich koleżanki partyjnej -Bieńkowskiej- norma dla urzędnika wyższego stopnia na naszej zielonej wyspie. Tylko nie biorą pod uwagę tego , że to My ich utrzymujemy. A szkoda. Bo wszystkim…żyłoby się lepiej.

 

 

Co do radnych , którzy podporządkowali się klubowi partyjnemu pod przewodnictwem Pana , który spotykając grupę mieszkańców naszej gminy w Rościęcinie mówi do nich w te słowa…”Co Wy robicie w mojej wiosce ?” to kariery Wam długiej nie wróżę. Może za jakiś czas Was zapyta …Co Wy robicie w mojej gminie?

 

Nie zapominajcie z jakim szacunkiem potraktowali ostatnio sołtysów. Z Wami będzie to samo w myśl zasady „Murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść…”. Jak już przyklepiecie im wszystkie potrzebne uchwały ( A na obietnice wyborcze i wioskę tematyczną potrzeba im duuuuużo kasy) nie będziecie im już potrzebni. A to Was wyborcy rozliczą za trzy lata. To pewne. Przyrzekaliście dbać o całą gminę. A nie o Wasze 48 000 złotych przez kadencję.

 

Tak dla przypomnienia zacytuję treść tego ślubowania zgodnie z art 23 a.

 

„Wierny Konstytucji i prawu Rzeczypospolitej Polskiej, ślubuję uroczyście obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców.”

 

 

Mieszkańców gminy….czyli wszystkich mieszkańców ,a nie tylko tych , którzy na Was (niestety) dla innych miejscowości zagłosowali.