Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Hidżra….
godlo

 

Mieszkając kilkanaście lat na emigracji sporo się napatrzyłem na tych „biednych islamistów”. Wiecznie skrzywdzeni przez białych obywateli . Zawsze im się krzywda dzieje.

A to socjal za mały. Mieszkanie posiada li-tylko 3 sypialnie. A bezczelny sąsiad to nawet grilla co weekend robi z wieprzowiny. Co za chamstwo w tej Europie…

Postawę roszczeniową mają lepszą niż My-mieszkańcy …Dźwirzyna, Grzybowa i Karcina. Co tam łącznik w Dźwirzynie czy droga w Karcinie? Oni mają wymagania większe.

A teraz najedzie ich do Nas dziesiątki tysięcy. I tutaj moja propozycja brzmi. Niech każdy członek PO przyjmie do siebie po paru ciemnoskórych wyznawców islamu. To będzie dobre dla naszego kraju. Niech ich karmią, ubierają i pilnują zarazem. Posady , które im kolesie pozałatwiali w końcu się na coś przydadzą. A niech tylko nie zapominają , że potrzeby życiowe ich są ogromne. I ich apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Przyjrzałem się kilku faktom dotyczących tej Hidżry (emigracji, pokojowego zasiedlania).

Po pierwsze….

Dlaczego jest wśród nich 90% mężczyzn? Bo oni mają od walki kobiety i dziewczynki. Dlaczego nie ma protestów organizacji kobiecych w tym przypadku? Przecież to One(kobiety) zostają w Syrii a ich faceci jadą po lepsze życie w Europie.

Po drugie…

Właśnie …jadą. Płacą za przewóz kilka tysięcy dolarów jak to lamentują w TVN-ie i TVP.
Tylko skąd mają po te kilka tysięcy „baksów”? Skoro tam taka bieda i tylko zgliszcza?
Ciekawe gdyby zapytał Polaków… czy na zielonej wyspie Tuska mają oszczędności siegające 15-czy też 20 tysięcy biletów Narodowego Banku Polskiego ?

Po trzecie…

Trzeba pomagać …ale trzeba tez zastanowić się dokładnie nad formą tej pomocy. Bo to cudowne rozmnożenie platformianej władzy to jakaś żenada jest. Mam na myśli słowa naszej Pani Premier wypowiedziane dwa miesiące temu , że Polska przyjmie 2 tysiące chrześcijan z Syrii .Po dwóch miesiącach okazuje się , że to nie chrześcijanie i , że będzie ich 10.000.

Po czwarte…Odpowiedzi na te pytania być może dostarczą te cytaty…

Krótkie cytaty z Koranu. Świętej Księgi…

O wy, którzy wierzycie! Nie bierzcie sobie za przyjaciół żydów i chrześcijan; oni są przyjaciółmi jedni dla drugich. A kto z was bierze ich sobie za przyjaciół, to sam jest spośród nich. Zaprawdę, Bóg nie prowadzi drogą prostą ludu niesprawiedliwych!
Koran 5:51

I następny…

I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili – Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. – I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! – Taka jest odpłata niewiernym!
Koran 2:191

Może jeszcze z jeden???

Niech wierzący nie biorą sobie za przyjaciół niewiernych, z pominięciem wiernych! A kto tak uczyni, ten nie ma nic wspólnego z Bogiem, chyba że obawiacie się z ich strony jakiegoś niebezpieczeństwa. Bóg ostrzega was przed samym Sobą i do Boga zmierza wędrowanie.
Koran 3:28

Niechże walczą na drodze Boga ci, którzy za życie tego świata kupują życie ostateczne! A kto walczy na drodze Boga i zostanie zabity albo zwycięży, otrzyma od Nas nagrodę ogromną.
Koran 4:74

A może teraz coś o kobietach??? Dla równowagi

Wasze kobiety są dla was polem uprawnym. Przychodźcie więc na wasze pole, jak chcecie, i czyńcie pierwej coś dobrego dla samych siebie. Bójcie się Boga i wiedzcie, że się spotkacie z Nim! A ty głoś radosną wieść dla wierzących!
Koran 2:223

Ja tam do nikogo nic nie mam. Ale zanim zburzymy nasze Kościoły i zamienimy je w meczety należy dokładnie przemyśleć wszystkie za i przeciw.
Ja już widziałem wiele. To nie „sączenie jadu” i „mowa nienawiści”. Uważam raczej , że to głos rozsądku. Moim zadaniem jest dostarczać ludziom informacji.